Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 29x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Galerie Kladno

Tato restaurace Vás zaujme krásným a vkusně zařízeným prostředím, obslouží Vás milá a usměvavá obsluha. Skělé jídlo si můžete také vychutnat na hezké venkovní terase. Z nekuřáckého salonku Vás čeká příjemný pohled na Sítenské údolí. V restauraci pravidelně pro hosty pořádají degustační večery ve spolupráci s panem Milanem Provazníkem. Jedná se o degustaci vybraných vín a speciálně sestaveného menu.  

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Do kladenské Galerie vyrážíme s manželem a naším malým pokladem často a rádi. Když na nás padají všední povinnosti a potřebujeme si trochu povyrazit, výborně se najíst a ještě za přijatelnou cenu, přesně sem míří naše kroky. Prostředí restaurace je opravdu krásné, až luxusní. Personál se snaží být profi a vždy nás uvítá úsměvem. A jídlo?! Prostě pecka. Ještě se nám nestalo, že bychom jedli něco, co nebylo eňo ňůňo, a to jsme si za tu dobu objednali skoro vše, co se na menu nachází. Skvělé porce a ta chuť..... skvělé místo jak pro dobrý oběd a nebo pro oslavu. vřele doporučujeme. :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Zatím pro mě na Kladně jednička. Jídlo perfektní, obsluha milá, lokace i prostředí prvotřídní. Vhodné jak pro slavnostnější, tak běžné příležitosti. Doporučuji
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
První návštěva, pouze na kávu. Nehodno tím jídlo. Káva dobrá za rozumnou cenu. Personál i prostředí na úrovni, ale kazí si to drobnostmi. Určitě někdy vyzkouším i jídlo. Na oslavy ideální restaurace.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO