Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 53x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Fusion restaurant Vrchlabí

Přehled hodnocení
91% celkově
91% personál
84% prostředí
91% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 34x
4 16x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
V restauraci Fusion Vrchlabí jsme vždy nadmíru spokojeni. Polévka Pho skvělá. Měli jsme chuť na hovězí, rump i flank steak perfektně připravené a naservírované včetně příloh (farmářské hranolky, fazolky se slaninou a červenou cibulí).
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemné prostředí a skvělá obsluha ...konkrétně pán, který je bezprostřední pohotový a splní všechna vaše přání :D Navštívili jsme tuto restauraci již v minulosti a vždy vše v naprostém pořádku. To vše podtrženo výborným jídlem je důvodem se sem vracet a jen doporučit
Fusion restaurant Vrchlabí Fusion restaurant Vrchlabí Fusion restaurant Vrchlabí Fusion restaurant Vrchlabí
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Přišli jsme jen tak na něco sladkého, protože po večeři už obvykle nemáme místo. Chai latte není v oficiální nabídce - nebojte se o něj říct, rozhodně stojí za ochutnání. Palačinky nic výjimečného, zato creme brulee s malinovým sorbetem je mým favoritem a opět nezklamal.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci bych rozhodně doporučila. Kulajda zní obyčejně, ale zde je to festival chutí. Vietnamská polévka Pho Bo jako vždy skvělá. Pochutnali jsme si i na rybích variacích a skvěle připraveném bůčku s domácím chlebem. Rádi se sem vracíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásné prostředí restaurace s vkusnými doplňky vytvořilo i díky slunci a bohatému prosklení ideální pohodovou atmosféru. Jídelní lístek potvrzoval název - Fusion - kde se česká kuchyně nečekaně, ale vhodně snoubila s asijskou. Kulajda správně horká, voňavá, lepší než od babičky. Králík byl s vhodně dochucenou bylinkovou nádivkou, dostatkem šťávy s tymiánem. Flambované švestky s uzeným kouřem byly nádhernou a efektní tečkou za povedenou návštěvou. Doporučuji!
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Nechtěli jsme být konzervativní a chodit pouze do jedné restaurace ve Vrchlabí, kde nám vždy chutná. Proto jsme si vybrali Fusion. Jídlo nebylo zlé, ale ani nás neohromilo. Navíc prostředí odpovídá spíše průměrné restauraci, než tomu co si člověk představí pod"Fusion Restaurantem". Bohužel se hned na začátku v kuchyni něco připálilo, a tak nás navíc negativně ovlivnil nepříjemný zápach připáleniny, který byl cítit po dobu celého večera. Bohužel, už sem nezavítáme. I přesto musím pochválit snaživou obsluhu a dobré víno.
Fusion restaurant Vrchlabí

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO