Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 32x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Fusion restaurant Vrchlabí

Restaurace s moderní kuchyní v centru Vrchlabí, výborná dostupnost, nekuřácké prostředí, free Wi-Fi, možnost parkování přímo u restaurace, otevřeno denně. Zákazníkovi může nabídnout moderní kuchyni, která kombinuje prvky různých kulinářských tradic. Restaurace dále nabízí denní menu, které každý čtvrtek obsahuje rybí maso. O víkendech má zde zákazník také možnost ochutnat speciální nabídky a každý měsíc jsou mu zde nabízena menu pro degustaci.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Poněkud zmatený koncept restaurace, která nabízí burgery, domácí těstoviny a k tomu ještě Pho Bo. Ochutnány domácí ravioly s ricottou, špenátem ve smetanové omáčce, zasypané ořechy, parmezánem. Vzhledově moc hezké, ale chuťově dost obyčejné - obzvlášť samostatná sousta. Chuť měla až kombinace všech ingrediencí. Interiér restaurace by si malý zásah moderna taky zasloužil. Nenadchlo, neurazilo, ale na doporučení známým to není.
Fusion restaurant Vrchlabí
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět vynikající služby, naše oblíbená restaurace, skvělé chody a za minimální peníz. Žádné náhražky a polotovary Jen čerstvé vynikající potraviny s kvalitou. Rozhodně super zážitek.
Fusion restaurant Vrchlabí
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Musím uznat, že to byla jedna z nejlepších restaurací, které jsem kdy navštívil, vůbec tomu ale neodpovídá cena, která je úplně v pohodě. Jediná škoda, že nebydlíme blíže, byli bychom pravidelnými hosty.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO