Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 24x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Fusion restaurant Vrchlabí

Restaurace s moderní kuchyní v centru Vrchlabí, výborná dostupnost, nekuřácké prostředí, free Wi-Fi, možnost parkování přímo u restaurace, otevřeno denně. Zákazníkovi může nabídnout moderní kuchyni, která kombinuje prvky různých kulinářských tradic. Restaurace dále nabízí denní menu, které každý čtvrtek obsahuje rybí maso. O víkendech má zde zákazník také možnost ochutnat speciální nabídky a každý měsíc jsou mu zde nabízena menu pro degustaci.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restaurant Fusion Vrchlabí OPĚT nezklamal !!! Jejich luxusní marinovaný vepřový bok - je opravdu slast, na krásné litinové pánvičce podávaná. Děkujeme za krásný večer s velmi milou obsluhou.
Fusion restaurant Vrchlabí
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace jsme navštívili již poněkolikáté, je to vždycky báječný zážitek. Tentokrát jsme si užili fantastické degustační menu, vyladěné do nejmenšího detailu. Byli jsme prostě nadšení. Chválím i vždy příjemnou a pozornou obsluhu.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemné prostředí. Telecí líčka byla famózní a chrestove cappuccino bylo excelentní. Rádi se vrátíme.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO