Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 37x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Fusion restaurant Vrchlabí

Restaurace s moderní kuchyní v centru Vrchlabí, výborná dostupnost, nekuřácké prostředí, free Wi-Fi, možnost parkování přímo u restaurace, otevřeno denně. Zákazníkovi může nabídnout moderní kuchyni, která kombinuje prvky různých kulinářských tradic. Restaurace dále nabízí denní menu, které každý čtvrtek obsahuje rybí maso. O víkendech má zde zákazník také možnost ochutnat speciální nabídky a každý měsíc jsou mu zde nabízena menu pro degustaci.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Nechtěli jsme být konzervativní a chodit pouze do jedné restaurace ve Vrchlabí, kde nám vždy chutná. Proto jsme si vybrali Fusion. Jídlo nebylo zlé, ale ani nás neohromilo. Navíc prostředí odpovídá spíše průměrné restauraci, než tomu co si člověk představí pod"Fusion Restaurantem". Bohužel se hned na začátku v kuchyni něco připálilo, a tak nás navíc negativně ovlivnil nepříjemný zápach připáleniny, který byl cítit po dobu celého večera. Bohužel, už sem nezavítáme. I přesto musím pochválit snaživou obsluhu a dobré víno.
Fusion restaurant Vrchlabí
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Pochutnali jsme si a odjížděli nasyceni samozřejmě po příjemném zážitku z promyšleně sestaveného jídla. Vietnamská polévka zahřála, hamburger byl skvělý a vepřová pečeně Wellington s houbovým ragú výtečně připravená, naservírovaná a výborná.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Pěkná čistá moderní restaurace, personál milý, ale nepozorný, objednané pivo vůbec nedonesl. Jídlo lépe vypadá než chutná. Jídlo nemělo valnou chuť, trochu i studené.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO