Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 38x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Fusion restaurant Vrchlabí

Restaurace s moderní kuchyní v centru Vrchlabí, výborná dostupnost, nekuřácké prostředí, free Wi-Fi, možnost parkování přímo u restaurace, otevřeno denně. Zákazníkovi může nabídnout moderní kuchyni, která kombinuje prvky různých kulinářských tradic. Restaurace dále nabízí denní menu, které každý čtvrtek obsahuje rybí maso. O víkendech má zde zákazník také možnost ochutnat speciální nabídky a každý měsíc jsou mu zde nabízena menu pro degustaci.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásné prostředí restaurace s vkusnými doplňky vytvořilo i díky slunci a bohatému prosklení ideální pohodovou atmosféru. Jídelní lístek potvrzoval název - Fusion - kde se česká kuchyně nečekaně, ale vhodně snoubila s asijskou. Kulajda správně horká, voňavá, lepší než od babičky. Králík byl s vhodně dochucenou bylinkovou nádivkou, dostatkem šťávy s tymiánem. Flambované švestky s uzeným kouřem byly nádhernou a efektní tečkou za povedenou návštěvou. Doporučuji!
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Nechtěli jsme být konzervativní a chodit pouze do jedné restaurace ve Vrchlabí, kde nám vždy chutná. Proto jsme si vybrali Fusion. Jídlo nebylo zlé, ale ani nás neohromilo. Navíc prostředí odpovídá spíše průměrné restauraci, než tomu co si člověk představí pod"Fusion Restaurantem". Bohužel se hned na začátku v kuchyni něco připálilo, a tak nás navíc negativně ovlivnil nepříjemný zápach připáleniny, který byl cítit po dobu celého večera. Bohužel, už sem nezavítáme. I přesto musím pochválit snaživou obsluhu a dobré víno.
Fusion restaurant Vrchlabí
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO