Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 12x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Fresh Pizza Restaurant

Pizzerie Fresh tenis restaurant Liberec se nachází v areálu tenisových kurtů LTK v Liberci na Jezírku, nedaleko vchodu do Zoologické zahrady. Areál je umístěn v klidném, turisticky atraktivním prostředí Lidových sadů. V roce 2002 bylo dobudováno moderní zázemí pro tenis, jehož součástí je i restaurace s venkovní terasou, která nabízí po celý den kvalitní jídla, včetně poledních menu a ručně roztáčené pizzy.V prostorách restaurace je velkoplošná videoprojekce, na které se promítají prestižní sportovní přenosy. Pro pohodlné sledování jsou v prostorách rozmístěny televizní obrazovky. Pohled na tenis je možné vylepšit výbornou kuchyní, nealkoholickými nápoji nebo Svijanským světlým ležákem 450.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Průměrná restaurace s velmi příznivými cenami. Jídlo moc dobré, obsluha moc milá, dá se přehlédnout nějaká ta usazeninka v konvičce na čaj i přinesení polévky příteli o 5 min dříve. :)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO