Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Fresh Pizza Restaurant

Pizzerie Fresh tenis restaurant Liberec se nachází v areálu tenisových kurtů LTK v Liberci na Jezírku, nedaleko vchodu do Zoologické zahrady. Areál je umístěn v klidném, turisticky atraktivním prostředí Lidových sadů. V roce 2002 bylo dobudováno moderní zázemí pro tenis, jehož součástí je i restaurace s venkovní terasou, která nabízí po celý den kvalitní jídla, včetně poledních menu a ručně roztáčené pizzy.V prostorách restaurace je velkoplošná videoprojekce, na které se promítají prestižní sportovní přenosy. Pro pohodlné sledování jsou v prostorách rozmístěny televizní obrazovky. Pohled na tenis je možné vylepšit výbornou kuchyní, nealkoholickými nápoji nebo Svijanským světlým ležákem 450.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Super prostředí a vynikající obsluha. Dali jsme si vepřový steak,ktery byl skvělé připraven a hezky naservirovan a k tomu křídla s vynikající omáčkou. Doporučuji
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Tato restaurace zklamala. První věc bylo, že stálý jídelní lístek se lišil od lístku, který je na Restu. Původně jsem s chtěl dát těstoviny,ale na výběr byly en špagety s mletým masem, tudíž jsem zvolil raději pizzu. Těsto bylo sice tenké, ale tvrdé a celkově byla pizza strašně suchá. Navíc je menu psané hrozným fontem, který neumí háčky, takže ž,č,ř atd. jsou psané jiným fontem než je hlavní.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Rezervace proběhla v pořádku. Prostředí je velmi příjemné. Jídlo bylo vynikající. Pizza je výborná a i jídla z jídelního lístků jsou dobrá. Velmi milé posezení se skleničkou vína :)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO