Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

6 fotek

Restaurace nabízí rozvoz jídla nebo možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Hodnocení Fresh and Fat bistro

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení. Více informací

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Jistě uznáte, že podnik s takto lákavým názvem jsem si nemohl nechat ujít! (Ve skutečnosti mě sem vzal kamarád.) Restaurace je zánovní a oko návštěvníka spočine na soudobé interiérové architektuře, jež se nerozpakuje využít pohledový beton. Místa k sezení jsou vkusně a jednoduše poskládaná poněkud blízko sebe, asi se tu také důsledně myslí na ekonomiku provozu, možná trochu příliš. Obsluha je rychlá, všímavá, pozorná, přívětivá a v rámci možností a snad i školicích příruček rovněž srdečná. Co si tak dát, aby to bylo fresh a zároveň fat? Jak naplnit tento sen mnoha labužníků a noční můru některých linii zoufale držících jedinců? Moje volba tentokrát padla na steak čili stejk. Hovězí. Ten jsme hooodně dlouho nikde neměl, jsa odrazen mnoha neúspěšnými pokusy ve stylu naklepaných přírodních řízků či vysušeného fláku masa bez šťávičky. Zde však bylo jasné hned při prvním zaříznutí, že kuchař není v oblasti masových lahůdek žádným amatérem. Porce byla propečená přesně podle zadání a já si mohl vychutnat krásné šťavnaté maso. Porce se mi válely po jazyku a mazlily se s chuťovými pohárky. Až trochu našetřím, zase sem zajdu.

Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
 • Stránka:
 • 1

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba