Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Frankův Dvůr

Hotel **** Frankův Dvůr má dvě samostatné restaurace A la carte, kuřáckou s kapacitou 56 míst a možností podávání pokrmů grilovaných na lávovém kameni či možností uspořádání soukromých akcí s vlastním grilováním a letní terasou pro 40 osob, a nekuřáckou (snídaňovou) hotelovou restauraci s kapacitou 44 míst. Domácí atmosféru celého hotelového zařízení dotváří tradiční česká kuchyně. 

Recenze restaurace

Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Restauraci jsme vybrali pro náš svatební oběd (my a svědci). Oslovilo nás hlavně prostředí a jídelní lístek, který na internetu nabízel relativně nadstandardní pokrmy, čemuž odpovídala i jejich cena. Ihned po příjezdu jsme byli upozorněni, že je kuchař nemocný. Už to nás udivilo a zarazilo, proč jsme o této skutečnosti nebyli informováni předem (rezervace proběhla po internetu, takže měla restaurace k dispozici i naše tel. číslo). Do rukou se nám dostal jídelní lístek vytištěný na třech papírech velikosti A4, kde jsme od každého druhu masa našli 1, max. 2 druhy pokrmů. Nakonec jsme si tedy vybrali a objednali, bohužel to, co nám přinesli, naprosto neodpovídalo ani kvalitě, a už vůbec ne ceně za jednotlivé pokrmy. Náš čtyřletý syn dostal 2 vypražené kuřecí řízky, kde nebylo téměř žádné maso, námi zvolené hovězí také za cenu přes 200 Kč zcela nesplňovalo poměr kvalita / cena......Za 4 osoby a jedno malé dítě jsme v restauraci nechali téměř 1.600 Kč. Vzhledem ke kvalitě a chuti nabízených jídel to považuji za absurdní a nehorázné a rozhodně tuto restauraci již nikdy nenavštívíme a ani nikomu nedoporučíme.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO