Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

3 fotografie
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Restaurace Frankův dvůr

Hotel **** Frankův dvůr má dvě samostatné restaurace hotelovou, s kapacitou 56 míst a možností podávání pokrmů grilovaných či možností uspořádání soukromých akcí s vlastním grilováním a letní terasou pro 40 osob, a snídaňovou restauraci s kapacitou 44 míst.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    2
  • Personál:
    3
  • Prostředí:
    4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Restauraci jsme vybrali pro náš svatební oběd (my a svědci). Oslovilo nás hlavně prostředí a jídelní lístek, který na internetu nabízel relativně nadstandardní pokrmy, čemuž odpovídala i jejich cena. Ihned po příjezdu jsme byli upozorněni, že je kuchař nemocný. Už to nás udivilo a zarazilo, proč jsme o této skutečnosti nebyli informováni předem (rezervace proběhla po internetu, takže měla restaurace k dispozici i naše tel. číslo). Do rukou se nám dostal jídelní lístek vytištěný na třech papírech velikosti A4, kde jsme od každého druhu masa našli 1, max. 2 druhy pokrmů. Nakonec jsme si tedy vybrali a objednali, bohužel to, co nám přinesli, naprosto neodpovídalo ani kvalitě, a už vůbec ne ceně za jednotlivé pokrmy. Náš čtyřletý syn dostal 2 vypražené kuřecí řízky, kde nebylo téměř žádné maso, námi zvolené hovězí také za cenu přes 200 Kč zcela nesplňovalo poměr kvalita / cena......Za 4 osoby a jedno malé dítě jsme v restauraci nechali téměř 1.600 Kč. Vzhledem ke kvalitě a chuti nabízených jídel to považuji za absurdní a nehorázné a rozhodně tuto restauraci již nikdy nenavštívíme a ani nikomu nedoporučíme.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno