Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 192x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Franko's Restaurant, burgeria & pizzeria

Franko's Restaurant, burgeria & pizzeria je rodinnou restauraci, kde nabízí široký výběr pizz, těstovin, burgerů, salátů a tortil. Každé nabízené jídlo je možné upravit dle vašich představ – něco ubrat nebo přidat, vyměnit základ pizzy za smetanu, zvolit si míru propečení u burgerů i pizz, zapéct jakékoli těstoviny v nabídce. Posedět u nás můžete v nekuřácké restauraci nebo v salonku pro kuřáky. V letních měsících na příjemné zahrádce, kde si můžete zaparkovat své kolo i kočárek. Děti a zvířátka jsou vítáni. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vzali jsme sem naše kamarády, kteří tuto pizzerii neznali. Byli nadšení. Pizza jim moc chutnala. My toto místo známe a rádi se sem vracíme. Posezení venku je též fajn.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Do restaurace chodíme pravidelně a vždy jsme zde spokojeni. Tentokrát jsme s sebou vzali naše přátele, kteří restauraci doposud nenavštívili a i těm se zde líbilo a byli spokojeni, jak s prostředím, tak jídlem :) Moc se mi líbí zahrádka s dětským koutkem :)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO