Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 97 % hodnoceno 90x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Francouzská restaurace Art Nouveau

Francouzská restaurace Art Nouveau v Obecním domě patří k nejluxusnějším podnikům v Praze. Říká se o ní, že je nejkrásnější secesní restaurací na světě a trumf má ukrytý také v kuchyni – má zde vynikajícího domácího českého šéfkuchaře Pavla Pechra, který se do své současné pozice vypracoval více než patnáctiletou praxí v restauracích Obecního domu. Během této doby zajišťoval hlavně chod Francouzské restaurace, i když v mezidobí pracoval také v restauraci Rybí trh nebo se zúčastňoval kulinářských soutěží v České republice i v zahraničí. Jeho další doménou bylo zajišťování cateringových akcí, kde pod vlajkou Francouzské restaurace připravoval pokrmy pro různé státní návštěvy (G. Bushe, Papeže Jana Pavla II., V. Putina či A. Merkelovou) a další významné klienty nejen domácí, ale i světové společenské, kulturní a politické sféry. 

Francouzská restaurace Art Nouveau boduje nejen díky své kuchyni, ale i exkluzivnímu prostředí. Pyšní se luxusním secesním interiérem, na jehož výzdobě se podíleli nejvýznamnější čeští umělci včetně Alfonse Muchy. Působivou atmosféru dokresluje živá klavírní hudba.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělá tečka za jarní sezónou brunchů. Vysoce hodnotím skladbu nabízených pokrmů z oblasti Karibiku, výborné saláty, vhodné kombinace chutí (mango, chilli, rum), výborné zmrzliny, dobře připravenou tresku, skvělé kuře na curry i neobvyklou úpravu žebírek. Budeme se těšit na příští brunch se specialitami Austrálie.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
jako obvykle, příjemné prostředí, personál bohužel tentkorát chováním horší, dost neochotný. Jídlo dobré je to zkráytka dobrá resturace. jen by měl být více hlídán personál.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výtečný rybí brunch se širokým výběrem rybích specialit. Bujabéza byla asi nejlepší, co jsem v Praze ochutnal. Krásná prezentace ryb na ledu, potěšila mě prostá úprava humra (mimo brunch) na přání a kvalitní tuňákový tatarák v rámci brunche.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO