Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 97 % hodnoceno 75x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Francouzská restaurace Art Nouveau

Francouzská restaurace Art Nouveau v Obecním domě patří k nejluxusnějším podnikům v Praze. Říká se o ní, že je nejkrásnější secesní restaurací na světě a trumf má ukrytý také v kuchyni – má zde domácího českého šéfkuchaře Dušana Svobodu a italského hostujícího kolegu Lorenza Grassi.

Dušan Svoboda získával zkušenosti v tuzemsku i zahraničí. V Obecním domě působí již přes 18 let a od roku 2004 zajišťuje gastronomický servis pro prezidenta ČR, během něhož měl možnost připravovat pokrmy pro mnoho státních návštěv. Lorenzo Grassi působil v několika michelinských restauracích, například v restauraci hotelu Four Seasons ve Florencii nebo ve florentské michelinské restauraci Enoteca Pinchiorri.

Francouzská restaurace Art Nouveau boduje nejen díky své kuchyni, ale i exkluzivnímu prostředí. Pyšní se luxusním secesním interiérem, na jehož výzdobě se podíleli nejvýznamnější čeští umělci včetně Alfonse Muchy. Působivou atmosféru dokresluje jazzová nebo živá klavírní hudba.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborný svatomartinský brunch s mladými víny. Kromě klasiky (včetně řepových a karlovarských knedlíků či klasik studené kuchyně - paštiky či rilletes) nechyběly ani takové speciality jako rolády, kachní žaludky, jazýčky, husí klobásky, kachna na pomerančích, divoká kachna na víně a prvky asijské kuchyně. Mladá vína z vinařství Bíza byla skvělým doprovodem. Perfektní obsluha, servis i prostředí.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Říjnový brunch (Krkonošské speciality se zaměřením na zvěřinu a houby) se opravdu povedl. Zvláště bych vyzdvihl ragú z kotrče, kance se zelím i šípkovou omáčkou, uzeného sumce, salát z červené řepy a špecle. Výborné byly též dezerty a obě nabízená vína ve vinném balíčku.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pracovní oběd byl velmi vydařený, samozřejmě svojí roli hrálo i nádherné prostředí a péče personálu právě taková, jaká by měla být (pozorný, ale nevtíravý). Z jídel byla výtečná zejména jehněčí žebírka :-)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO