Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 84x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Francouzská restaurace Art Nouveau

Francouzská restaurace Art Nouveau v Obecním domě patří k nejluxusnějším podnikům v Praze. Říká se o ní, že je nejkrásnější secesní restaurací na světě a trumf má ukrytý také v kuchyni – má zde vynikajícího domácího českého šéfkuchaře Pavla Pechra, který se do své současné pozice vypracoval více než patnáctiletou praxí v restauracích Obecního domu. Během této doby zajišťoval hlavně chod Francouzské restaurace, i když v mezidobí pracoval také v restauraci Rybí trh nebo se zúčastňoval kulinářských soutěží v České republice i v zahraničí. Jeho další doménou bylo zajišťování cateringových akcí, kde pod vlajkou Francouzské restaurace připravoval pokrmy pro různé státní návštěvy (G. Bushe, Papeže Jana Pavla II., V. Putina či A. Merkelovou) a další významné klienty nejen domácí, ale i světové společenské, kulturní a politické sféry. 

Francouzská restaurace Art Nouveau boduje nejen díky své kuchyni, ale i exkluzivnímu prostředí. Pyšní se luxusním secesním interiérem, na jehož výzdobě se podíleli nejvýznamnější čeští umělci včetně Alfonse Muchy. Působivou atmosféru dokresluje živá klavírní hudba.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Výborný jihoamerický brunch. Vyzvedl bych zejména obě polévky, různé empanády a ceviche. Oceňuji též možnost dát si chilská vína jako alternativu k jižní Moravě. Jediná výtka k obsluze - častější byl dotaz, zda již je možno odnést pečivo než zda je možno dolíti sklenku vína. Také vnucování kávy více než hodinu před skončením brunche nepovažuji za nejdiplomatičtější, ale zjevně se jednalo o nový personál...
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
We've visited restaurant during Grand Restaurant Festival and tried 3-course​ menu. Food was incredibly perfect, service was really good, all meals were nicely presented by waiters. And for sure, interior there one of the most beautiful in Prague.
Francouzská restaurace Art Nouveau
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO