Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 98 % hodnoceno 79x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Francouzská restaurace Art Nouveau

Francouzská restaurace Art Nouveau v Obecním domě patří k nejluxusnějším podnikům v Praze. Říká se o ní, že je nejkrásnější secesní restaurací na světě a trumf má ukrytý také v kuchyni – má zde vynikajícího domácího českého šéfkuchaře Pavla Pechra, který se do své současné pozice vypracoval více než patnáctiletou praxí v restauracích Obecního domu. Během této doby zajišťoval hlavně chod Francouzské restaurace, i když v mezidobí pracoval také v restauraci Rybí trh nebo se zúčastňoval kulinářských soutěží v České republice i v zahraničí. Jeho další doménou bylo zajišťování cateringových akcí, kde pod vlajkou Francouzské restaurace připravoval pokrmy pro různé státní návštěvy (G. Bushe, Papeže Jana Pavla II., V. Putina či A. Merkelovou) a další významné klienty nejen domácí, ale i světové společenské, kulturní a politické sféry. 

Francouzská restaurace Art Nouveau boduje nejen díky své kuchyni, ale i exkluzivnímu prostředí. Pyšní se luxusním secesním interiérem, na jehož výzdobě se podíleli nejvýznamnější čeští umělci včetně Alfonse Muchy. Působivou atmosféru dokresluje živá klavírní hudba.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemné posezení se skvělými víny (na skleničku červená, lahvinku rulandského šedého ze Salabky), šnečí ragú je opravdová pochoutka, stejně jako pražská šunka v aspiku. Výborné pečivo samozřejmostí jako vždy.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborný personál, který ví jak skombinovat vaše chutě s nabídkou. Gurmansky zážitek byl vynikající a těšíme se na další návštěvu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Neuvěřitelný zážitek v nejkrásnější secesní restauraci na světě. To prostředí, obsluha a jídlo už bylo jen taková třešnička na dortu. Jen zákusek v podobě mille feuille byl na můj vkus až příliš sladký, ale to asi záleží na preferencích. Rozhodně doporučuji, za tu cenu ten zážitek opravdu stojí!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO