Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Formanka Hustopeče

Přijměte pozvání do stylové rodinné restaurace. Je ideálním místem pro pořádání rodinných oslav, svateb, rautů a jiných společenských akcí do 120 osob. Klidné posezení v horkých i deštivých dnech poskytuje krytá terasa s letní zahrádkou.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Opakovaně s manželkou chodíme na oběd do této restaurace, kde je celkem příjemné prostředí,dobrá jídla a příjemný personál. Rychlá obsluha. Nemáme co vyčítat této restauraci.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Po delší době jsme znovu zavítali do Formanky k obědu.Rezervaci sice nezaregistrovali, no místa bylo dost. V jídelníčku jsme si našli staek s hranolky a pepřovou omáčkou. Jídlo bylo výborné. masa tolik,že jsem ho ani všechno nesnědl. Obrovská porce. Kvalita zodpovídala. Spokojeně jsme odcházeli domů,resp. na vycházku,aby nám vytrávilo.Vše nejlepší v novém roce .
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO