Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 40x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Forman beef & beer

Beefbar Forman beef & beer není klasický steak house. V moderním příjemném prostředí přímo v centru Brna nabízí pokrmy z hovězích plemen z celého světa.

Na našem menu naleznete ty nejlepší steaky, burgery, tatarské bifteky i carpaccia z českých chovů, ale také z amerických nebo australských plemen. Jsme jedinou brněnskou restaurací, která pravidelně nabízí steaky z exkluzivního plemene Wagyu (Kobe style). Veškerá masa prochází naším pečlivým výběrem a jsou nositeli certifikátu původu.

Šéfkuchař Jiří Zajíček je nadšencem neobvyklého zpracování tradičních surovin a sám čerpá inspiraci cestováním po světě, kde si rozšiřuje obzory i v jiných gastronomických oblastech. Je zastáncem domácí přípravy pokrmů, které ve výsledné kombinaci lahodí svými chutěmi.

Přijít k nám může každý, kdo má chuť na opravdu poctivý steak či šťavnatý burger. Můžete se u nás pobavit s přáteli a zajít si na dobré tankové pivo nebo kvalitní víno, neboť beefbar je rozdělen na restaurační a barovou část.

Věříme, že vaše návštěva bude tím pravým chuťovým zážitkem.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opravdu typicky rustikální kuchyně. Osobně zde chodím na výborné domácí jídlo. Super pivo jídlo a atmosféra atd. Osobně jsem tady byl zatím poprvé a možná se zde zase někdy vrátím. Doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Neobyčejná restaurace v centru Brna s širokou nabídkou báječně upravených mas. Začít místním tataráčkem a pokračovat třeba vídeňskou roštěnou z argentinského býčka udělá z návštěvy zážitek. Ten pak dovede k dokonalosti dobře ošetřené pivo a hlavně bezvadná obsluha, která se hodně snaží, abyste u stolu nezaháleli. Velmi doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Navštívil jsem tento podnik již po několikáté a vždy je to velmi příjemný zážitek. Hlavně co se týká servisu a prostředí nemám nikdy co vytknout, alespoň tedy v horní nekuřácké části. Možná až na bar, který působí dost prázdně, stoly jen s bílým ubrusem bych také možná něčím doplnil. Číšník byl velmi milý a pozorný, takže opět bez problémů. Každý jsme si dali burger, já hot a přátelé forman. Kamarádka tedy ten svůj ihned musela vrátit, jelikož měla syrové maso uprostřed a dost tuhou bulku. Číšník to bez dalších komentů okamžitě odnesl. Všechny měli být medium, což u mého a kamarádova bylo splněno. Bohužel tuhá bulka byla i u našich, ale "dalo" se to sníst. Nicméně horní bulku jsem ani nejedl, za pár minut už byla úplně suchá a opravdu dost tuhá. Pečivo u burgeru dělá hrozně moc a tady by měli hodně zapracovat na kvalitě. Bylo to zřejmě předpečené. Myslím, že dnes není problém domluvit si dodavatele čerstvých domácích bulek, zvlášť u restaurace zaměřené na steaky a burgery. Dochucení by chtělo rozhodně také doladit, více kreativity. Maso samozřejmě velmi kvalitní, ale v burgeru jde o kvalitu všech ingrediencí a šťavnatost samotnou. Tedy jídlo dobré, ale na úroveň podniku moc obyčejné až nudné. Kamarádce se pak přišel omluvit kuchař a nabídl jí alternativu, že udělá burger znovu nebo výběr jiného jídla. Dala si salát s hovězím a ten již byl výborný. Pak dokonce přinesli ještě jako další omluvu kamarádce menší dezert v podobě čokoládového dortíku, který jsme všichni ochutnali a byl naprosto fenomenální, tak skvěle vláčný, lehký a ne příliš sladký dezert jsem dlouho neochutnal. Nerad bych zanevřel na tento jinak výborný podnik s perfektní obsluhou, hezkým a čistým prostředím, navíc s dobrou lokalitou, ale burger už si zde nedám a to hlavně kvůli pečivu. Příště tedy steak a rozhodně i moučník :)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO