5 fotek

Restaurace Forman beef & beer

Podnik mimo provoz

Je nám líto, ale tento podnik ukončil provoz. Podívejte se na podobné podniky v okolí.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Forman beef & beer

Beefbar Forman beef & beer není klasický steak house. V moderním příjemném prostředí přímo v centru Brna nabízí pokrmy z hovězích plemen z celého světa.

Na našem menu naleznete ty nejlepší steaky, burgery, tatarské bifteky i carpaccia z českých chovů, ale také z amerických nebo australských plemen. Jsme jedinou brněnskou restaurací, která pravidelně nabízí steaky z exkluzivního plemene Wagyu (Kobe style). Veškerá masa prochází naším pečlivým výběrem a jsou nositeli certifikátu původu.

Šéfkuchař Jiří Zajíček je nadšencem neobvyklého zpracování tradičních surovin a sám čerpá inspiraci cestováním po světě, kde si rozšiřuje obzory i v jiných gastronomických oblastech. Je zastáncem domácí přípravy pokrmů, které ve výsledné kombinaci lahodí svými chutěmi.

Přijít k nám může každý, kdo má chuť na opravdu poctivý steak či šťavnatý burger. Můžete se u nás pobavit s přáteli a zajít si na dobré tankové pivo nebo kvalitní víno, neboť beefbar je rozdělen na restaurační a barovou část.

Věříme, že vaše návštěva bude tím pravým chuťovým zážitkem.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace