Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Forman beef & beer

Beefbar Forman beef & beer není klasický steak house. V moderním příjemném prostředí přímo v centru Brna nabízí pokrmy z hovězích plemen z celého světa.

Na našem menu naleznete ty nejlepší steaky, burgery, tatarské bifteky i carpaccia z českých chovů, ale také z amerických nebo australských plemen. Jsme jedinou brněnskou restaurací, která pravidelně nabízí steaky z exkluzivního plemene Wagyu (Kobe style). Veškerá masa prochází naším pečlivým výběrem a jsou nositeli certifikátu původu.

Šéfkuchař Jiří Zajíček je nadšencem neobvyklého zpracování tradičních surovin a sám čerpá inspiraci cestováním po světě, kde si rozšiřuje obzory i v jiných gastronomických oblastech. Je zastáncem domácí přípravy pokrmů, které ve výsledné kombinaci lahodí svými chutěmi.

Přijít k nám může každý, kdo má chuť na opravdu poctivý steak či šťavnatý burger. Můžete se u nás pobavit s přáteli a zajít si na dobré tankové pivo nebo kvalitní víno, neboť beefbar je rozdělen na restaurační a barovou část.

Věříme, že vaše návštěva bude tím pravým chuťovým zážitkem.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opravdu typicky rustikální kuchyně. Osobně zde chodím na výborné domácí jídlo. Super pivo jídlo a atmosféra atd. Osobně jsem tady byl zatím poprvé a možná se zde zase někdy vrátím. Doporučuji.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Tím, ze se jedná o plzeňskou restauraci je zajištěna kvalita piva, Plzeň je opravdu vynikající. Velmi příjemné je také posezení venku přímo naproti ústavnímu soudu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO