Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

9 fotografií
Na mapě

Informace Forky’s Praha

Stylové vegan a raw bistro s nabídkou poledního menu, minutkové kuchyně, salátového baru, streefood (burgery, hotdogy, tortilly, hranolky atd.), vlastní pečivo, dezerty a sendviče. Nabízená je také čistá filtrovaná a harmonizovaná voda. Součástí je i obchod s nabídkou speciálních vybraných vegan produktů a superfoods.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  3

Pražská pobočka brněnského podniku. Opravdu milý a ochotný personál. Jídlo velmi dobré a shaky mají také vynikající (kakaovo-malinový, tahini splash). Akorát mi tady chybí bezlepková verze burgeru.

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  2
 • Prostředí:
  4

Chodím pravidelně do Forky´s v Brně. Tam jsem se vším moc spokojená. V Praze jsem do Forky´s zavítala s kamarádkou poprvé (kamarádka zde již jednou byla a byla spokojená). No ale včerejší návštěva nás zklamala a dá se říct, že hlavně zarazila, do teď nechápu. Objednávání jídla u obsluhy bylo bez problémů, ale jakmile došlo na placení, nastal velká problém. Slečna za pokladnou mluvila velmi potichu, byla pomalá, nejistá, působila unaveně a znuděně, což se dá pochopit a na to nemám půl křivého slova. Kamarádka chtěla platit v tisícikoruně objednávku v hodnotě něco málo přes 200 Kč. Ale obsluha, že jestli nemá menší nebo nemůže platit kartou, protože nemá na vrácení. Což nás tedy velmi zarazilo, jelikož bylo okolo 12 hodiny v poledne a nemá v takovém městě na vrácení? Jinak vše bylo bez problémů.

Nela
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Naprosto skvělé veganské bistro v centru Prahy. Nejsem vegan a burger mi chutnal snad ještě více než burgery s masem. 100% přijdu znovu, byl by hřích neochutnat další dobroty:)

Kovácsová Kristýna
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba