Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 9x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bistro Food Story

Přijďte si dát snídani a dobrou kávu do kavárny, vyberte si oběd z těch nejlepších surovin v bistru nebo Salad a mozarella baru. Vychutnejte si sklenku vína s dekilatesami z tapas a panini baru nebo se seznamte s rozličnými druhy piv v pivotéce Pípa beer story. Samozřejmě na Vás čeká i obchod s výběrovými potravinami z celého světa Food Story rozšířený o ovoce a zeleninu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Mimo luxusních lahůdek a nápojů je v Bistro možno dobře poobědvat z velkého výběru teplých jídel. Dnes jsme měli vepřové na kmíně s rýží a kuřecí steak s čočkou. Oboje vynikající. Ještě v tomto měsíci tam půjdeme znovu.
Bistro Food Story
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Upscale prostředí s upsale produkty. Byli jsme tam na obědě - vynikající salát podle našieho výběru a penne bolognese. Oběd jsme zakončili sklenkou Proseccas. Pro lidi, kteří spěchají a přesto se rádi dobře najedí, ideální místo. Jídlo znamenité a obsluha milá.
Bistro Food Story Bistro Food Story
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Nejen páni kuchaři, ale i slečny u salátového a nápojového baru si zaslouží pochvalu za dnešní oběd. Voňavé thajské nudle s kuřetem, salát z červené řepy s kozím sýrem, společně s výborným hustým ristrettem a capuccinem byly znamenité, lehké a osvěžující. Pro rychlý oběd nebo občerstevní je toto bistro ideální, podpořeno faktem, že vše je připraveno z čerstvých surovin.
Bistro Food Story
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO