Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Oznamujeme že k 31. 12. 2021 bude ukončen Restu katalog. Více informací naleznete zde.

11 fotografií
Sokolská 1271/18, Znojmo
· Nyní zavřeno (10:30 - 23:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Food BAR Restaurant

Food BAR restaurant Znojmo je stylová restaurace s pokrmy z mezinárodní kuchyně. Připravují pro Vás polední menu, víkendové speciality a skvělé domácí dezerty. Během celého dne si můžete vybrat z nabídky steaků, hamburgerů, která je doplněna o speciality jejich kuchařů, kteří kladou důraz na kvalitu, lokálnost a čerstvost surovin. Z nápojů si můžete vychutnat například skvělá piva plzeňského pivovaru, vína místních vinařů, koktejly, domácí limonády, rumy nebo výbornou italskou kávu, kterou podávají v široké variaci příprav. 

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba