Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

11 fotek
Na mapě

Informace Food BAR Restaurant

Food BAR restaurant Znojmo je stylová restaurace s pokrmy z mezinárodní kuchyně. Připravují pro Vás polední menu, víkendové speciality a skvělé domácí dezerty. Během celého dne si můžete vybrat z nabídky steaků, hamburgerů, která je doplněna o speciality jejich kuchařů, kteří kladou důraz na kvalitu, lokálnost a čerstvost surovin. Z nápojů si můžete vychutnat například skvělá piva plzeňského pivovaru, vína místních vinařů, koktejly, domácí limonády, rumy nebo výbornou italskou kávu, kterou podávají v široké variaci příprav. 

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba