Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Florin

Přehled hodnocení
76% celkově
76% personál
72% prostředí
72% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 2x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Naše rezervace vlastně vůbec nebyla rezervace, podle číšníka jsme si volný stůl měli vybrat sami. Chtěli jsme sedět v nekuřácké části a tak ani moc na výběr nebylo. Tři stoly - z nich jeden obsazený, jeden velký pro skupinu lidí (a my byli dva) a navíc pod docela hlasitě hrající televizí, takže jsme vzali to, co na nás zbylo. Bohužel nebezpečně blízko WC. Ze tří druhů limonád, zrovna tu, kterou jsem chtěla, neměli. Ze tří druhů dezertů, zrovna ten, který chtěl partner, neměli. Objednané jídlo naštěstí měli. A bylo výborné. Káva taky. Myslím, že to je zachránilo, jinak by můj pocit byl výrazně horší.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Perfektní místo pokud chcete prožít večer v příjemném prostředí, kde chutné jídlo a pití je doplněno o vysoce profesionální obsluhu. Standard obsluhy je Opravdu víc než vysoko. Doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí Florin je velmi pěkné. Obsluha personálu v restauraci byla vskutku milá, příjemná, a ochotná. Dobře a kvalitně uvařené jídlo, hovoří za vše. Toto prostředí restaurace je opravdu vhodné pro posezení s přáteli, rodinou, nebo pro rande.
Celkově   
personál 4
prostředí 2
jídlo 3
Rychlý oběd, na to je přesně toto místo určené. Dala jsem si medailonky z vepřové panenky a bylo to úměrné ceně a lokaci. Paštika byla jemné a dobře dochucená, přesně tak jak má být

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO