Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 67 %     hodnoceno 8x 100 0
Restaurace ukončila provoz

Restaurace ukončila provoz

Je nám líto, ale restaurace ukončila provoz. Zobrazit restaurace v okolí.

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • U Saní

    Praha, Karlínské náměstí 235/13, 18000

Restaurace Florin

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
primo naproti Karlinskemu divadlu, proto jsme se rozhodli vydat prave do Florina. Restaurace je moderne zarizena, obsluha je prijemna a ochotna. Objednalili jsme si supreme s pecenym bramborem, porkmy prinesly rychle, coz je velka vyhoda.
Celkově     
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
Prostředí zakouřené, nekuřácká část nebyla nijak oddělená a hrála v ní nahlas televize; obsluha byla milá, ale čerstvý mátový čaj nedala do vřící vody, takže se čaj nemohl ani vyluhovat... přes udělanou rezervaci jsme tam dlouho nevydrželi a rychle odešli jinam, což byla dobrá volba.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
obsluha prijemna, prostredi neutralni, na jidlo jsme si dali jen chutovku k pivu: nachos zapecene se syrem :) Mile nas prekvapila pozornost podniku a dostali jsme jeste jednu chutovku k pivu (co to bylo neprozradim :))
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Naše rezervace vlastně vůbec nebyla rezervace, podle číšníka jsme si volný stůl měli vybrat sami. Chtěli jsme sedět v nekuřácké části a tak ani moc na výběr nebylo. Tři stoly - z nich jeden obsazený, jeden velký pro skupinu lidí (a my byli dva) a navíc pod docela hlasitě hrající televizí, takže jsme vzali to, co na nás zbylo. Bohužel nebezpečně blízko WC. Ze tří druhů limonád, zrovna tu, kterou jsem chtěla, neměli. Ze tří druhů dezertů, zrovna ten, který chtěl partner, neměli. Objednané jídlo naštěstí měli. A bylo výborné. Káva taky. Myslím, že to je zachránilo, jinak by můj pocit byl výrazně horší.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Perfektní místo pokud chcete prožít večer v příjemném prostředí, kde chutné jídlo a pití je doplněno o vysoce profesionální obsluhu. Standard obsluhy je Opravdu víc než vysoko. Doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí Florin je velmi pěkné. Obsluha personálu v restauraci byla vskutku milá, příjemná, a ochotná. Dobře a kvalitně uvařené jídlo, hovoří za vše. Toto prostředí restaurace je opravdu vhodné pro posezení s přáteli, rodinou, nebo pro rande.
Celkově   
personál 4
prostředí 2
jídlo 3
Rychlý oběd, na to je přesně toto místo určené. Dala jsem si medailonky z vepřové panenky a bylo to úměrné ceně a lokaci. Paštika byla jemné a dobře dochucená, přesně tak jak má být

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO