Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

8 fotografií
Podnik mimo provoz

Je nám líto, ale tento podnik ukončil provoz. Podívejte se na podobné podniky v okolí.

Hodnocení Restaurace Flavours India

Celkové:
  • Jídlo:
    2
  • Personál:
    3
  • Prostředí:
    3

S kamarádkou jsme se rozhodly, že zkusíme něco nového a trochu jinak. Zakoupily jsme voucher a hurá na degustaci. No... při vstupu do místnosti nás nepříjemně překvapilo chladno. Nejen, že byly ventily od topení zavřené, ale kuchař si ještě pro jistotu otevřel okno, aby mu nebylo vedro ani náhodou. Všichni přítomní jsme se postupně zase začali oblékat do svetrů, ale s ním to ani nehlo. Perzonál bez vyjímky mluví anglicky a česky nerozumí. Možná to působí exoticky, ale když si chcete objednat, tak to zrovna neoceníte. Jídlo mi přišlo nevýrazné, až mě to překvapilo. Zkusily jsme – a už ne.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba