Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Flames grill

Když pomyslíte na středomořskou kuchyni, určitě se vám vybaví olivový olej, kvalitní maso, čerstvé rybí pokrmy, zelenina, čerstvý chléb a dobré víno. Středozemní kuchyně je jako pestrá paleta chutí, barev a vůní, která oslní vaše smysly. Je také velmi prospěšná vašemu zdraví. Do restaurace vybírají pouze ty nejkvalitnější suroviny, s cílem poskytnout vám autentický kulinářský zážitek. Základem zdejší restaurace je „Josper grill“, španělský patent, který díky své technologii garantuje, že na vašem talíři dostanete jen to nejlepší ugrilované maso s křupavou zeleninu, plnou živin a chutí. Vy a vaše pohoda je u nás na prvním místě, a proto sortiment vín tvoří pouze ty nejlepší vína z vinařských oblastí, rozkládající se kolem Středozemního moře.  

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO