Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

7 fotek

Restaurace Fish & Chips 21 Dlouha St.

Podnik mimo provoz

Je nám líto, ale tento podnik ukončil provoz. Podívejte se na podobné podniky v okolí.

Informace Restaurace Fish & Chips 21 Dlouha St.

Toto první autentické bistro Fish&Chips 21 Dluha St. (od stejného provozovatele již zavedeného Zdenek's Oyster Baru) přináší do zdejších končin unikátní koncept tradičního britského pokrmu: fish and chips neboli smaženou rybu s hranolkami. Svůj úspěch staví na třech základních složkách: 1. autenticitě, 2. čerstvosti a kvalitě surovin, 3. atmosféře a prvotřídním servisu.

Stěžejní nabídku doplňují oblíbená bistro jídla jako hamburgery, kuřata, ryby a plody moře připravované (bez těstíčka) v rotisserii nebo na lávovém grilu, polévky a saláty. Vše je domácí výroby – od těstíčka, přes hranolky a omáčky, až po vynikající dezerty.

Nápojový lístek čítá více než 40 druhů piv a ciderů z Velké Británie, populární botanické limonády Fentimans nebo nově též Jarritos, mexické limonády s exotickými příchutěmi jako například tamarind nebo guava. Přes léto nechybí ani osvěžující domácí citrusová limonáda, mléčné ovocné shaky či zmrzlina.

Jídla si můžete odnést s sebou nebo sníst na místě, k dispozici je tu cirka 40 míst k sezení a v létě je též možné posedět na zahrádce.

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba