Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

14 fotek

Restaurace Fire Station Hasičárna

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Fire Station Hasičárna

Restaurace a koktejlový bar překvapí svou hasičskou tématikou na každém kroku, ideální pro zábavu a hezký večer po náročném dni. Pro hosty je připraveno menu, plné výborného jídla, nápojů, koktejlů a piva. Fire Station nabízí širokou škálu kvalitních destilátů, vín a koktejlů, které namíchají profesionální barmani. Mezi speciality patří domácí hovězí a kuřecí burgery, kuřecí křidélka Buffalo NY, kuřecí stripsy, vepřová žebírka a v neposlední řadě také domácí dezerty – tiramisu a čokoládový dort brownie. Prostor vhodný pro firemní večírek, oslavu narozenin či jinou příležitost, rádi zde připraví večírek dle přání a představ k naprosté spokojenosti zákazníků, včetně možného občerstvení (rautu) či z nabídky ‘À la carte’.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba