Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 438x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Figo restaurant

Moderní restaurace s pestrým menu, které zahrnuje to nejlepší ze současné evropské kuchyně za použití těch nejčerstvějších sezónních surovin. Bonusem, který jistě ocení každý host jsou těstoviny a noky, které vyrábí přesně podle italských receptů a výborný denně pečený kváskový chléb. Můžete si tu objednat jídla připravené na grilu nebo si vychutnat kvalitu pokrmů připravených stále populárnější metodou - sous vide. Oběd se skleničkou vína, parádní menu na večer se zajímavou lahví vína, uvolněný víkendový rodinný oběd nebo jenom odpolední káva s přáteli. Každá restaurace by měla mít něco speciálního a jedinečného. V případě restaurace FIGO je to nádherná a prostorná terasa, z níž můžete obdivovat unikátní výhled na Prahu. Na terasu se pohodlně vejde až 130 hostů a její součástí je i moderní dětský koutek. Restaurace FIGO je nekuřácká a najdete ji v ulici Čimická 442/33, Praha 8 - Troja.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pěkné prostředí, výborné jídlo a milý a ochotný personál. Co více si přát. Děkujeme.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
it was the second time this week we went to figo and we're very happy with everything again. for now, for me, figo is the nicest italian restaurant in prague and i strongly recommend it!
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Příjemné a hezké prostředí.Personál sice ochotný,ale trochu pomalý a mírně "zmatený".Občas zapomene něco přinést,občas přinese něco,co nebylo objednáno...Možná nedostatek praxe,tak se to dá omluvit.Při minulé návštěvě jsme měly horší zkušenost,kdy nám personál sdělil v 22.15,že máme zaplatit,že je málo lidí tak zavírají dřív.Otevírací doba do 23 hod.Na naší námitku,že bychom si daly ještě jednu objednávku,nám ji sice přinesli,ale už byli celkem nepříjemný ,u ostatních stolů zvedli židle a silně dávali nejevo,že chtěj jít domů.Podnik jsme raději v 22.45 opustily.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO