Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 13x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Fiasko American Bar

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Taková únikovka, když hledáte místo kam na pivo nebo rum s přáteli (vždycky je místo). Poměr cena vs kvalita jídla je velmi příjemný, oceňuji velký výběr rumů. Ae slovenská obsluha asi nejhorší, co jsem kdy v Praze potkal.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Burger restaurace na Andelu s dřevěným interiérem, ničím moc výjimečná. Ceny odpovídající. Obsluha mila. CheeseBurger i BaconBurger bez problemu, ale žádný gurmánský zážitek. Burgráren je v Praze hodne a hned na andelu jsou dve lepsi. Takovy průměr. Nenadchne/neurazí.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Pravidelné schůzky ohledně plánování naší konference a většinou probíhají ve Fiasku :) Příjemné prostředí, super jídlo a dobrá obsluha :) Nemůžeme si stěžovat a rádi Fiasko doporučíme :)
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Ve Fiasku jsem byla poprvé na doporučení kamarádky - levné a chutné burgery. Měla pravdu! Burgery jsou kolem stovky a přílohy se platí zvlášť. Určitě se ještě vrátím!
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Fiasko je fajn podnik na Andělu, o kterém moc lidí neví, ale my se sem neustále rádi vracíme. Za mě a naši partičku můžeme v klidu doporučit a věříme, že budete spokojeni :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
S přáteli se do Fiaska rádi vracíme :) Výborné burgery, žebra také a příjemný prostředí, který si na nic nehraje :) Obsluha taky na jedničku :) Za nás můžu určitě doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Ve Fiasku to rozhodně není žádné fiasko. Není to žádný extra podnik na úrovni, ale je to super podnik na posezení s přáteli, pokec a super jídlo. Byl jsem zde po několikáté a vždy jsem spokojen. Jen tak dál.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsem navštívila jednou, ale určitě se tam někdy vrátím. Burgery mají vynikající a za slušné ceny, obsluha byla velice vstřícná a příjemná. Restauraci určitě doporučuji.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO