Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 9x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Fiasko American Bar

Přehled hodnocení
82% celkově
76% personál
80% prostředí
76% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 4x
4 3x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Ve Fiasku jsem byla poprvé na doporučení kamarádky - levné a chutné burgery. Měla pravdu! Burgery jsou kolem stovky a přílohy se platí zvlášť. Určitě se ještě vrátím!
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Fiasko je fajn podnik na Andělu, o kterém moc lidí neví, ale my se sem neustále rádi vracíme. Za mě a naši partičku můžeme v klidu doporučit a věříme, že budete spokojeni :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
S přáteli se do Fiaska rádi vracíme :) Výborné burgery, žebra také a příjemný prostředí, který si na nic nehraje :) Obsluha taky na jedničku :) Za nás můžu určitě doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Ve Fiasku to rozhodně není žádné fiasko. Není to žádný extra podnik na úrovni, ale je to super podnik na posezení s přáteli, pokec a super jídlo. Byl jsem zde po několikáté a vždy jsem spokojen. Jen tak dál.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsem navštívila jednou, ale určitě se tam někdy vrátím. Burgery mají vynikající a za slušné ceny, obsluha byla velice vstřícná a příjemná. Restauraci určitě doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná atmosféra rodinného podniku, ochotná a milá obsluha a především vynikající krmě, jeden z nejlepších burgerů v Praze, chodíme pravidelně před návštěvou blízkého kina.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
milý a přátelský personál .Z jídelního lístku dobrá nabídka hotových jídel za rozumné ceny.Velmi prijemna restaurace s kvalitnim jidlem pro jakoukoliv prileziitost. Burgry maji chutne a dobre udelane. Jídlo vypadá nádherně, je krásně nazdobené a dobře chutná.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO