Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 14x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Fiasko American Bar

Restaurace sídlí na Praze 5 a i přes velkou konkurenci se držíme na špici v tomto oboru. Vetšinou nás lidé mají v podvědomí jako take away nebo službu s rozvozem. Ale u nás se dá i posedět právě v restauraci na Andělu. Kromě výborných burgerů a jiných delikatesu u nás naleznete spoustu nealko nápojů ze zámoří.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Fiasko American Bar
Celkově   
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Taková únikovka, když hledáte místo kam na pivo nebo rum s přáteli (vždycky je místo). Poměr cena vs kvalita jídla je velmi příjemný, oceňuji velký výběr rumů. Ae slovenská obsluha asi nejhorší, co jsem kdy v Praze potkal.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Burger restaurace na Andelu s dřevěným interiérem, ničím moc výjimečná. Ceny odpovídající. Obsluha mila. CheeseBurger i BaconBurger bez problemu, ale žádný gurmánský zážitek. Burgráren je v Praze hodne a hned na andelu jsou dve lepsi. Takovy průměr. Nenadchne/neurazí.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO