Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

1 fotka
Na mapě

Informace FF-Fresh Food Ostrava

Je moderní rozvozová restaurace, které nabízí pouze ty nejlepší a nejkvalitnější produkty ze dvou provozoven. Každá provozovna má svou nezaměnitelnou charakteristiku chutí a typu připravovaných jídel. Jedna provozovna je zaměřena na moderní gastronomii a druhá na kvalitní česká jídla. Obě provozovny mají celkem pět kuchařů a Šéfkuchaře zodpovědného pouze za rozvoz jídel k Vám. Náš tým se postará o Vaše gurmánské zážitky u Vás doma, zaměstnání, nebo kdekoliv chcete. Naše zaměření je na náročného klienta a každé jídlo je kontrolováno Šéfkuchařem zodpovědného za rozvoz jídel. Navštivte gastronomický ráj, kde si můžete vychutnat tu pravou chuť jídla, kterou dovezeme k Vám.Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno