Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 10x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Férová Palačinkárna

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Moc se mi líbí možnost dát si palačinku i ve zdravější podobě s pohankovou moukou. Já tentokrát volila s rajčaty, sýrem, špenátem a sušenou šunkou a moc jsem si pochutnala a límcová taky byla super. A prostředí neotřelé a velmi velmi milé!
Restaurace Férová Palačinkárna
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Oceňuji originální pojetí celého podniku - prostředí, suroviny, atmosféra, nádobí a každý detail. Polévky jsou asi oblíbené, už ve dvě hodiny bylo snědeno (škoda). Trochu mi chyběla nějaká čerstvá šťáva, protože čajů mám za celý den dost, a také zelenina. Ke slané palačince by se určitě hodila, aspoň třeba salát.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Ocenila jsem veganskou palačinku, velmi chutná i sytá. Trochu jsem postrádala pivo, stačilo malé z lahve, nicméně jsem objevila cider, v mém případě hruškový, super. Vnoučata si pochutnala a co zbylo ze sladkých palačinek, dojeli rodiče jako zákusek. Rozhodně nebyly vyhozené peníze do kanálu, jak se mi dříve stavalo v restauracích. Všechny děti milují palačinky.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Palačinky jsem vždy milovala, ale ptž se snažím žít zdravě, tak jsem si je v poslední době nikde neobjednávala, ale tady mě čekalo milé překvapení, jelikož Vám palačinky přípraví i z pohankové mouky, nasladko i naslano. Navíc tu myslí i na vegetariány. A co víc určitě tu narazíte i na nějaký výborný raw dortík. No a interiér je ve stylu jakéhosi pokoje, což působí velmi útulně. PS: Palačinka byla super!
Restaurace Férová Palačinkárna Restaurace Férová Palačinkárna Restaurace Férová Palačinkárna
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Je vidět, že styl není o financích, ale hlavně o nápadech. Je tu hromada drobností, které tvoří moc příjemnou atmosféru. Člověk se prostě hodí do pohody, i kdyby nechtěl. Pak i jídlo lépe chutná. V klidu si počkám, až přijde řada na moji objednávku a v mezičase můžu pozorovat, jak jídlo vzniká. Nebo přemýšlet, co si asi dám příště. Tentokrát to byla luxusní rajčatová polévka, sezónní palačinka se zeleninou a malinová limča. Oči by jedly dál, ale bylo toho opravdu dost.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Konečně opravdu povedené místo, kam zajít na něco dobrého. Palačinky z pohanky jsou výbornou bezlepkovou alternativou, stejně jako poctivá polévka. Já ujíždím na těch slaných a ocením možnost pozměnit ingredience. Ovocné limonády jsou vlastně ředěné sťávy s dužinou. Co víc si přát? Snad jen zeleninové salátky ;-) O úžasném prostředí zase jindy...
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Palačinka s nutelou a banány je vynikajíci. Ráda to tam navštěvuji :)

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO