Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Férová Palačinkárna

Když na skvělou palačinku, jedině sem, do rodinné palačinkárny nacházející se v samotném centru Hradce Králové. Férová Palačinkárna je místem, kde si můžete v klidu a pohodlí vychutnat domácí palačinku připravovanou vždy s úsměvem. K té vám nabídnou fair tradovou kávu nebo třeba domácí ovocnou šťávu. Na své si tu přijde jak jedlík typické české sladké kuchyně, tak i vegan či bezlepkář.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Ocenila jsem veganskou palačinku, velmi chutná i sytá. Trochu jsem postrádala pivo, stačilo malé z lahve, nicméně jsem objevila cider, v mém případě hruškový, super. Vnoučata si pochutnala a co zbylo ze sladkých palačinek, dojeli rodiče jako zákusek. Rozhodně nebyly vyhozené peníze do kanálu, jak se mi dříve stavalo v restauracích. Všechny děti milují palačinky.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Palačinky jsem vždy milovala, ale ptž se snažím žít zdravě, tak jsem si je v poslední době nikde neobjednávala, ale tady mě čekalo milé překvapení, jelikož Vám palačinky přípraví i z pohankové mouky, nasladko i naslano. Navíc tu myslí i na vegetariány. A co víc určitě tu narazíte i na nějaký výborný raw dortík. No a interiér je ve stylu jakéhosi pokoje, což působí velmi útulně. PS: Palačinka byla super!
Restaurace Férová Palačinkárna Restaurace Férová Palačinkárna Restaurace Férová Palačinkárna
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Je vidět, že styl není o financích, ale hlavně o nápadech. Je tu hromada drobností, které tvoří moc příjemnou atmosféru. Člověk se prostě hodí do pohody, i kdyby nechtěl. Pak i jídlo lépe chutná. V klidu si počkám, až přijde řada na moji objednávku a v mezičase můžu pozorovat, jak jídlo vzniká. Nebo přemýšlet, co si asi dám příště. Tentokrát to byla luxusní rajčatová polévka, sezónní palačinka se zeleninou a malinová limča. Oči by jedly dál, ale bylo toho opravdu dost.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO