Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Ferdinanda (Malostranská)

Hospodu Malostranská Ferdinanda najdete v ulici Karmelitská 18 v domě U Černého Lva naproti kostelu s Pražským Jezulátkem. Na 100 místech ve dne v noci můžete ochutnávat z nabídky skutečných piv Pivovaru Ferdinand a vybírat ze široké nabídky jídel připravených z čerstvých potravin. Přijďte poobědvat a prohlédnout si útulnou Malostranskou hospodu Ferdinanda. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné posezení v restauraci na Malé Straně, s chutnou kuchyní a interiérem se neotřelou atmosférou. Byli jsme s návštěvou spokojeni a určitě stojí za navštívení - navíc točí benešovské pivo Ferdinand, které je moc chutné.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
"Podzemní" restaurace v centru. Ceny nejsou na poměry okolí nijak přepálené, ale obsluha moc příjemná není. Zvlášť, pokud platíte kartou - neumí si tam nastavit dýško - tak jsou zpruzení.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO