Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Fér Café

Přehled hodnocení
86% celkově
83% personál
82% prostředí
77% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 4x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do Fér Café se ráda vracím kvůli příjemnému prostředí, milé obsluze a zajímavému jídelníčku. Obsluha ochotně vyřešila i menší problém s rezervovaným stolem. Děkuji
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Fér Café je příjemné místo k posezení v centru Českých Budějovic. Zajímavé raw zákusky, dobrá káva. Příjemný personál- oceňuji zapojení lidí, kteří by jinde těžko hledali příležitost.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemný, prosvětleny prostor kavárny láká k posezení. Z venkovnich míst je výhled na Piaristické namesti a kostel. Meli jsme kávu a čokoládu. Vse v poradku. Obsluha velmi milá. Příště bych rada ochutnala brunch nebo snidani :)
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Kavárna je narozdíl od jiných otevřená i v sobotu. Chce to přijít včas, jinak si nevšedně te :-) doporučuji cafe americano a míchaná vajíčka za výhodnou cenu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí kavárny je příjemné, nabízí různé možnosti posezení (klasické židle a stoly, ale i sedačka a křeslo). Mají dětský koutek - ale dost nevhodně umístěn u toalet a na stěnách samé sexy obrazy, to se do dětského koutku nehodí. Nabídka kávy výborná a hlavně samé zdravé jídlo i zákusky! Obsluha velmi ochotná a milá.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Fér, eko, bio....tak by se dala charakterizovat. V nabídce je mnoho lokálních a ručně připravených produktů, některé velmi raritní.Kavárna si zakládá na image férové kavárny každičkým detailem.Zkusil jsme dýňové laté a mohu velmi pochválit.Zákusky vypadají božsky, je možné že ve dveřích se minete s dodavatelkou....
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemná kavárna s bio nabídkou nápojů i drobného občerstvení. Bylo by ale super rozšířit nabídku občerstvení, aby člověk mohl i něco kromě polévky zakousnout:)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO