Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 6x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Fér Café

Férově, kvalitně, lokálně, sezónně, zdravě. Bio kavárna a sociální podnik v jednom. V bio kavárně Fér Café si vyberete ze dvou druhů výběrové bio kávy. Ochutnáte čerstvě pečené sladké a slané koláče vlastní výroby, ze sezonních a lokálních bio surovin. Připraví vám snídani a nabídnoiu polední menu ve formě polévky a quiche. Většina pokrmů je bezlepkových nebo veganských, ale vaří i z kvalitního bio masa. Nábytek a vybavení interiéru je vytvořeno z přírodních materiálů.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Fér Café je příjemné místo k posezení v centru Českých Budějovic. Zajímavé raw zákusky, dobrá káva. Příjemný personál- oceňuji zapojení lidí, kteří by jinde těžko hledali příležitost.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemný, prosvětleny prostor kavárny láká k posezení. Z venkovnich míst je výhled na Piaristické namesti a kostel. Meli jsme kávu a čokoládu. Vse v poradku. Obsluha velmi milá. Příště bych rada ochutnala brunch nebo snidani :)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO