Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 132x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Felicita

Přehled hodnocení
86% celkově
88% personál
87% prostředí
81% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 63x
4 49x
3 9x
2 2x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Objednané jídlo bylo přesolené a maso nedopečené. Vzhledem k faktu, že jsme si objednali vepřovou panenku, očekával bych dotaz obsluhy na požadovanou úpravu masa. Nestalo se, a ani mne nenapadlo se úpravu masa vyžádat. Výsledkem byla panenka v úpravě "rare". Preferuji spíše "medium" nebo "well done". Dále restaurace není připravena na dětské návštěvníky. Chybí dostatek židliček pro nejmenší a v menu jídla pro děti.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
"The best" a to nejen co se týče lokality lokality a prostředí.
Celkově     
personál 4
prostředí 4
jídlo 1
Ta jedna hvězda je jen pro velmi milou a ochotnou obsluhu i přes poměrně hodně hostů. Jídlo příšerné, káva také. Dali jsme si těstoviny s lososem a brambory s treskou. Losos podprůměrný, lehce vysušený, treska smrděla (starý mrazák?) a prostě nešla sníst. Těstoviny byly slepené v chumlech. Kuchař nám hned ochotně nabídl jiné jídlo, možná je zvyklý na to, že mu lidé jeho výtvory vrací? Když jsme se ptali na rybu, tak servírka tvrdila, že je přivezli mražené před 2 dny a kuchař tvrdil, že je přivezli čerstvé ten den ráno. Na to pak servírka řekla, že se kuchař asi chtěl nějak obhájit. ??? Možná to byla výjimka a kuchař měl blbý den, ale nechat 600 za hnusné jídlo, po kterém nám nebylo dobře je přeci jen škoda... Kapučíno? Hnus, nechala jsem ho tam stát. Škoda, když je podnik na tak pěkném místě a má tak milou obsluhu. Je mi líto, že píšu tak nepěknou recenzi, ale třeba s tím restaurace něco udělá.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Vše bylo příjemné, jídlo výborné. Jen to docela dlouho trvalo. Což je škoda.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Celkově   
personál 4
prostředí 5
jídlo 2
Ma druhá letošní návštěva, místo je krásné, ideální pro rodiny/cyklisty, obsluha snaživá (paní na baru byla od pohledu arogantní, ale ta nás neobsluhovala), jídlo bohužel zklamání, polévka poměrně dobrá, pizza standardní, těstoviny s flank steakem však velmi špatné, maso dodělené do bezvědomí, těstoviny taky (to nám sdělili, že budeme cca 45min čekat, nakonec hodinu, což mi taky přijde špatné - od pondělí se vědělo, že bude krásný víkend, šel vzít nějaky brigádník). Snad se to zlepší ...
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace Felicita
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci bych doporučil,, obsluha ochotna a vstřícná, nabídka jídel vč. týdenní nabídky rozmanitá, kousky ve vinotéce i s komentářem o jejich původu a chuťich nás uspokojili. Jediná výtka - těstoviny tvrdý .
Zobrazit reakci restaurace

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO