Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 138x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Felicita

Přehled hodnocení
87% celkově
89% personál
87% prostředí
83% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 67x
4 50x
3 10x
2 2x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsem navštívil po delší pauze a musím říci, že je to sázka na jistotu. Příjemná obsluha, dobré jídlo, hezké prostředí. Navíc v průběhu roku se mění sezonní nabídka a restaurace se snaží svým zákazníkům neustále přinášet novinky ať už nová pizza scrocchiarella, nabídka vín z nových vinařství apod. Pokud míte cestu kolem a jste o hladu, určitě se stavte :-)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Při návštěvě Brandýsa nad Labem jsme navštívili tuto restauraci a vůbec jsme nelitovali. Obsluha velmi příjemná a všímavá . Objednané jídlo bylo vynikající . Určitě opět rádi přijedeme.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restauraci známe a proto jsme ji znovu navštívili. Výhodou je, že zde lze platit platební kartou. Tentokrát manželovi ale příliš nechutnalo - pizza byla "gumová".
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace na úrovni,milá a ochotná obsluha, výtečné jídlo. Rádi se zase " zastavíme " :)
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Objednané jídlo bylo přesolené a maso nedopečené. Vzhledem k faktu, že jsme si objednali vepřovou panenku, očekával bych dotaz obsluhy na požadovanou úpravu masa. Nestalo se, a ani mne nenapadlo se úpravu masa vyžádat. Výsledkem byla panenka v úpravě "rare". Preferuji spíše "medium" nebo "well done". Dále restaurace není připravena na dětské návštěvníky. Chybí dostatek židliček pro nejmenší a v menu jídla pro děti.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
"The best" a to nejen co se týče lokality lokality a prostředí.
Celkově     
personál 4
prostředí 4
jídlo 1
Ta jedna hvězda je jen pro velmi milou a ochotnou obsluhu i přes poměrně hodně hostů. Jídlo příšerné, káva také. Dali jsme si těstoviny s lososem a brambory s treskou. Losos podprůměrný, lehce vysušený, treska smrděla (starý mrazák?) a prostě nešla sníst. Těstoviny byly slepené v chumlech. Kuchař nám hned ochotně nabídl jiné jídlo, možná je zvyklý na to, že mu lidé jeho výtvory vrací? Když jsme se ptali na rybu, tak servírka tvrdila, že je přivezli mražené před 2 dny a kuchař tvrdil, že je přivezli čerstvé ten den ráno. Na to pak servírka řekla, že se kuchař asi chtěl nějak obhájit. ??? Možná to byla výjimka a kuchař měl blbý den, ale nechat 600 za hnusné jídlo, po kterém nám nebylo dobře je přeci jen škoda... Kapučíno? Hnus, nechala jsem ho tam stát. Škoda, když je podnik na tak pěkném místě a má tak milou obsluhu. Je mi líto, že píšu tak nepěknou recenzi, ale třeba s tím restaurace něco udělá.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO