Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 144x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Felicita

Felicita je tradiční italská restaurace, která nabízí bohatý výběr pizz, těstovin, salátů, steaků, ryb nebo domácích dezertů. Čeká vás tu stylový interiér, profesionální obsluha a letní zahrádka s krásným výhledem na brandýský renesanční zámek.Felicita je jednou z prvních restaurací specializujících se na italskou kuchyni v Česku, funguje už od roku 1996. V podniku kladou důraz na výběr kvalitních a čerstvých surovin. Pořádají pravidelné tematické gurmánské akce, vinné degustace a v létě na zahradě i hudební a zábavní večery.Restaurace má vlastní obchůdek Bottega Felicita s italskými specialitami a italskými i moravskými víny.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Opět vynikající.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 4
Jídlo je super, ale úroveň obsluhy šla bohužel dolů a načasování podávání pokrmů ke stolu je špatné, byly jsme ve třech lidech a 1 člověk čekal dalších 5 minut, než mu objednaný pokrm přinesli. Když si pak člověk objedná kávu a dezert, tak by si to rád vychutnal spolu, ale dezert jsme dostali, když už byla káva dávno vypitá. Tento podnik dříve patřil k mým oblíbeným, ale z posledních návštěv jsem odjížděl tak nějak s mírným zklamáním.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO