Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 138x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Felicita

Felicita je tradiční italská restaurace, která nabízí bohatý výběr pizz, těstovin, salátů, steaků, ryb nebo domácích dezertů. Čeká vás tu stylový interiér, profesionální obsluha a letní zahrádka s krásným výhledem na brandýský renesanční zámek.Felicita je jednou z prvních restaurací specializujících se na italskou kuchyni v Česku, funguje už od roku 1996. V podniku kladou důraz na výběr kvalitních a čerstvých surovin. Pořádají pravidelné tematické gurmánské akce, vinné degustace a v létě na zahradě i hudební a zábavní večery.Restaurace má vlastní obchůdek Bottega Felicita s italskými specialitami a italskými i moravskými víny.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsem navštívil po delší pauze a musím říci, že je to sázka na jistotu. Příjemná obsluha, dobré jídlo, hezké prostředí. Navíc v průběhu roku se mění sezonní nabídka a restaurace se snaží svým zákazníkům neustále přinášet novinky ať už nová pizza scrocchiarella, nabídka vín z nových vinařství apod. Pokud míte cestu kolem a jste o hladu, určitě se stavte :-)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Při návštěvě Brandýsa nad Labem jsme navštívili tuto restauraci a vůbec jsme nelitovali. Obsluha velmi příjemná a všímavá . Objednané jídlo bylo vynikající . Určitě opět rádi přijedeme.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restauraci známe a proto jsme ji znovu navštívili. Výhodou je, že zde lze platit platební kartou. Tentokrát manželovi ale příliš nechutnalo - pizza byla "gumová".
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO