Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 156x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Felicita

Felicita je tradiční italská restaurace, která nabízí bohatý výběr pizz, těstovin, salátů, steaků, ryb nebo domácích dezertů. Čeká vás tu stylový interiér, profesionální obsluha a letní zahrádka s krásným výhledem na brandýský renesanční zámek.Felicita je jednou z prvních restaurací specializujících se na italskou kuchyni v Česku, funguje už od roku 1996. V podniku kladou důraz na výběr kvalitních a čerstvých surovin. Pořádají pravidelné tematické gurmánské akce, vinné degustace a v létě na zahradě i hudební a zábavní večery.Restaurace má vlastní obchůdek Bottega Felicita s italskými specialitami a italskými i moravskými víny.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Po roce jsem opět zavítal s rodinou na večeři do Brandýsa. Jediné co bych vytknul byla nepovedná hříbková omáčka. Jinak ostatní bylo vše jak má být.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Vynikající gurmánský zážitek za odpovídající cenu, vývar z chobotnice a salát z mořských plodů bych si klidně zase zopakoval, k nápojům bych však vytkl, že karafa vody by v letním období nemusela obsahovat vlažnou vodu bez odtočení nebo vychlazení, také nepotěšila moc dlouhá čekací doba na jídlo, ale prostředí velmi příjemné a obsluha celkem ochotná a snaživá. Tom
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace, která Vás mile překvapí. Obsluha je milá a pozorná, jídlo nadprůměrně dobré. Objednal jsem si meníčkové lasagně a tomatovou polévku z jídelního lístku. Obě jídla byla chutná. K dokonalosti jim chybělo snad jen něco, z čeho bych si u daného pokrmu "sedl na zadek". Kdykoliv příště sem zase rád zavítám.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO