Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 132x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Felicita

Felicita je tradiční italská restaurace, která nabízí bohatý výběr pizz, těstovin, salátů, steaků, ryb nebo domácích dezertů. Čeká vás tu stylový interiér, profesionální obsluha a letní zahrádka s krásným výhledem na brandýský renesanční zámek.Felicita je jednou z prvních restaurací specializujících se na italskou kuchyni v Česku, funguje už od roku 1996. V podniku kladou důraz na výběr kvalitních a čerstvých surovin. Pořádají pravidelné tematické gurmánské akce, vinné degustace a v létě na zahradě i hudební a zábavní večery.Restaurace má vlastní obchůdek Bottega Felicita s italskými specialitami a italskými i moravskými víny.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Objednané jídlo bylo přesolené a maso nedopečené. Vzhledem k faktu, že jsme si objednali vepřovou panenku, očekával bych dotaz obsluhy na požadovanou úpravu masa. Nestalo se, a ani mne nenapadlo se úpravu masa vyžádat. Výsledkem byla panenka v úpravě "rare". Preferuji spíše "medium" nebo "well done". Dále restaurace není připravena na dětské návštěvníky. Chybí dostatek židliček pro nejmenší a v menu jídla pro děti.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
"The best" a to nejen co se týče lokality lokality a prostředí.
Celkově     
personál 4
prostředí 4
jídlo 1
Ta jedna hvězda je jen pro velmi milou a ochotnou obsluhu i přes poměrně hodně hostů. Jídlo příšerné, káva také. Dali jsme si těstoviny s lososem a brambory s treskou. Losos podprůměrný, lehce vysušený, treska smrděla (starý mrazák?) a prostě nešla sníst. Těstoviny byly slepené v chumlech. Kuchař nám hned ochotně nabídl jiné jídlo, možná je zvyklý na to, že mu lidé jeho výtvory vrací? Když jsme se ptali na rybu, tak servírka tvrdila, že je přivezli mražené před 2 dny a kuchař tvrdil, že je přivezli čerstvé ten den ráno. Na to pak servírka řekla, že se kuchař asi chtěl nějak obhájit. ??? Možná to byla výjimka a kuchař měl blbý den, ale nechat 600 za hnusné jídlo, po kterém nám nebylo dobře je přeci jen škoda... Kapučíno? Hnus, nechala jsem ho tam stát. Škoda, když je podnik na tak pěkném místě a má tak milou obsluhu. Je mi líto, že píšu tak nepěknou recenzi, ale třeba s tím restaurace něco udělá.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO