Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 26x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Faust Burger Pub

V nově otevřené burgrárně v centru Brna Vám nabízí největší výběr burgerů v ČR! Chutné burgery můžete spláchnout několika druhy piva nebo si vybrat z široké nabídky alkoholických i nealkoholických nápojů. Kromě klasického amerického typu můžete vyzkoušet také různé variace ze zemí celého světa.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Tady ten burger nikdy nezklame. Tentokrát jsem vyrazil na oběd se ženou a skončili jsme oba u burgeru na polední menu a chvála je úplně na všechno. Už se těším na další návštěvu.
Celkově    
personál 5
prostředí 1
jídlo 4
The food was good but the smell in the restaurant was so terrible. I'm sorry but I can not recommend this place for visit.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Restauraci jsme navštívili především kvůli místním burgerům, které nás velmi potěšily. Především velký výběr a možnost kombinace s pikantními verzemi. Dačické pivo bylo také vynikající. Jediné co bych vytkl bylo, že nekuřácká místnost nebyla dveřmi oddělená od těch kuřáckých, což způsobilo oblečení od kouře.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO