Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 34x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Faust Burger Pub

V nově otevřené burgrárně v centru Brna Vám nabízí největší výběr burgerů v ČR! Chutné burgery můžete spláchnout několika druhy piva nebo si vybrat z široké nabídky alkoholických i nealkoholických nápojů. Kromě klasického amerického typu můžete vyzkoušet také různé variace ze zemí celého světa.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace v Brně moc neznáme a tak jsme byli rádi, že jsme našli tuhle. Interiér by si sice zasloužil pár vylepšení jako lepší podlahu, výmalbu stěn nebo záchody. Příště musíme vyzkoušet ještě tu romantickou část, co jsme objevili až posléze. Jídlo bylo úžasné. Měla jsem Bacon Special a není na co si stěžovat. Křupavá houska, výborné maso a ta slanina, výborné.
Restaurace Faust Burger Pub
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
A nice place to have a burger. Plain beers, simple burgers, but great taste.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Rezervace byla naprosto v pořádku, a obsluhoval nás sám pan majitel. Výběr menu že si vybere každý a hlavně super burgery. Rozhodně doporučuju zastavit se a zkusit :)
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO