Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

3 fotky
Podnik mimo provoz

Je nám líto, ale tento podnik ukončil provoz. Podívejte se na podobné podniky v okolí.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Fast food a restaurace Olive

OLIVE GASTRO provozuje příjemnou restauraci s vynikajícím jídlem mezinárodní kuchyně v Praze. Naleznete nás v pasáži Albert na ulici Křižíkova 44 v Praze 8 - Karlín.

Očekávat můžete výběr z mnoha druhů zajímavých pokrmů ze středomořské kuchyně, jako je například Musaka (moussaka), Kebab, Gyros, Shish Tawook, Hummus, Mezze Plate a Chačapury. Dále nabízíme polévky Harira, Fazolová, Gaspacho a další. Pro lehkou stravu máme červné zeleninové saláty: Řecký salát, Tabule, Babaganuš a to vše za velmi příznivé ceny.

Zaměřujeme se na nákup čerstvých surovin, ze kterých naše jídla připravujeme. Můžete u nás taky ochutnat lahodnou kávu od firmy SweetCoffee, která spočívá v pečlivém výběru zrn kvalitních směsí nezpracovaných odrůd kávy Arabika a Robusta v přírodním stavu. Uhasit svou žízeň můžete například Ayranem nebo skvělým, a hlavně zdravým, Fresh Juicem za super cenu.

Jako desert si můžete u nás dat moučníky: Baklava, Foret Noir, Mousse au chocolat, Tarte au citron a další...
Objednávku doručíme až do Vaší kanceláře či bytu. Jídlo se ve speciálních potravinových boxech nepaří, nedostává se do něj tak nežádoucí voda a uchová si po dlouhou dobu svou čerstvost i teplotu.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba