Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 73 %    hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Fast food a kavárna Sahara

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Restauraci navštěvujeme pravidelně s přáteli a jsme vždycky spokojeni. Jídlo mají dobré a bez dlouhého čekání. Obsluha je příjemná a ochotná. Prostředí restaurace je normální.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci navštěvujeme pravidelně a vždy jsme spokojeni. Obsluha rychlá a příjemná. Jidlo vždy splňuje naše očekávání. Restauraci určitě můžeme doporučit k návštěvě.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
opakovaně ok
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci navštěvujeme pravidelně s přáteli a vždy jsme spokojeni. Jidlo mají dobré a nikdy nečekáme dlouho. Personál restaurace je vždy ochotný. Určitě doporučujeme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci navštěvujeme s přáteli pravidelně a vždy jsme spokojení. Jídlo mají moc dobré, hlavně pizzy si vždy chválíme. Určitě můžeme doporučit, stojí za návštěvu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Zasli jsme sem s rodinnou na pizzu v ramci navstevy Trebone a nemuzu jinak, nez chvalit a chvalit. Mily personal a vynikajici pizza, jakou jsme jiz dlouho neochutnali. Budu doporucovat vsem.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Restauraci navštěvujeme pravidelně s přáteli a vždy jsme spokojeni. Jídlo mají výborné, hlavně pizzu mají moc dobrou. Personál restaurace je vždy ochotný a vstřícný.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO