Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 75x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Farma Ptýrov

Přehled hodnocení
87% celkově
88% personál
84% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 42x
4 21x
3 4x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově     
personál 3
prostředí 2
jídlo 2
Na to, že se restaurace prezentuje cenami jídel mezi 225 - 425 Kč a tudíž se snaží budit dojem luxusnosti byl náš zážitek tristní. Ale od začátku, náš rezervovaný stůl byl v přední části tedy téměř pod barem. Hluk cinkajících příborů a sklenic, připravovaných personálem nás velmi rušil. možná, kdyby byl stůl v druhé, oddělené části bylo by to lepší. Jinak celé prostředí je studené bez jakéhokoli náznaku útulnosti. Personál byl vcelku ochotný ale pomalý a neprofesionální, Nápoje v pořádku, obzvlášť pivo plzeň i bernard chutnalo znamenitě. Horší to již bylo s jídlem. Hovězí steak ještě ušel, vepřová panenka také, ale pečený kapr byl katastrofální. Něco tak mastného a i chuťově nepovedeného jsme dlouho nezažili. Po jídle jsme poměrně dlouho museli čekat na odnesení talířů. V restauraci s takovými cenami si představuji číšníka, který neustále pozoruje plac a okamžitě reaguje na na potřeby hostů. Čili pro nás jednoznačný závěr, již nikdy více. Kvapilovi, Mladá Boleslav
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
V teto restauraci jsme byli poprve a radi se nekdy vratime. Jidlo bylo vynikajici, zrovna jsme narazili na zverinove hody. Uvitala bych trosku rychlejsi obsluhu, ale jinak jsme byli moc spokojeni :)
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Na farmu jsme přijeli po doporučení. Asi jsme měli zřejmě smůlu na kuchaře. Jídlo nebylo příliš chutné, ikdyž cena porce 245,-Kč slibovala "pochutnáníčko". Hovězí vývar s obsahem kuřecího masa,moc hovězí nebyl. Taky doba přípravy jídla od objednání 1 hod. a 34min.se nám, ikdyž jsme nikam nespěchali, zdála dosti dlouhá. Přístě asi už NE.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemná restaurace kde se rozhodně stojí za to zastavit. I zkrácené menu kvůli probíhajícím závodům koní bylo excelentní. Obsluha pohotová i na zahrádce jako binus i velmi příjemná.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Velice příjemné prostředí s vyhlídkou na parkur. Jídlo od predkrmu po hlavní chody bylo jedním slovem výtečné což uz se neda říci o obsluhujíicim personálu ten byl hodne pomalý spise bych to videl jen na brigádníce což je celkem škoda, protože k výborně kuchyni patři i dibry servis. Jinak doporučujeme.
Restaurace Farma Ptýrov Restaurace Farma Ptýrov Restaurace Farma Ptýrov
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborná polévka a obě jídla, která jsme měli, vypadaly krásně, ale hlavně chuť obou pokrmů byla vynikající (flank steak s kaštanovým pyré a játra s opečenými bramborami). Moooc jsme si pochutnali.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Na nic si nehrajou, jidlo poctive, domaci a bez zbytecnych obloh. Opet jsme si moc pochutnali. Ja si dala panenku s bramborem a manzel kulajdu spolou v menu s pecenym masem.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zastavili jsme se zde na závěr výletu s rodinou. V menu si asi vybere každý - já zvolil klasiku v podobě svíčkové a byl jsem nadmíru spokojen. Ochutnal jsem také mladou červenou čočku s grilovanou zeleninou a koriandrem (viz foto) a byl jsem mile překvapen (snad jen brokolice by mohlo být méně, ale je to asi otázka osobní preference). Děti si daly škubánky s mákem (viz foto), na kterých si, s ohledem na velikost porce, nakonec pošmákli i rodiče :) Obsluha byla milá, trpělivá, nedojedený zbytek jídla nám ochotně zabalili sebou. Prostředí je - obzvlášť v letním období - velmi příjemné: sedíte na terásce pod střechou, děti si mohou čekání na jídlo zpříjemnit na venkovním hřišti a rodiče se, při troše štěstí, pokochají pohledem na trénink koní z místních stájí. Dobrý tip na výlet s dětmi, určitě se letos ještě stavíme!
Restaurace Farma Ptýrov Restaurace Farma Ptýrov
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Klidné a příjemné prostředí mimo město, vhodné pro všechny kategorie, jak rodiče s dětmi, tak cyklisté, výběr z jídelního lístků i pro zapřísáhlé kytkožrouty. Doporučuji

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO