Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 80x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Farma Ptýrov

Přehled hodnocení
87% celkově
88% personál
83% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 45x
4 22x
3 5x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Mila obsluha, prijemne prostredi a vyborne jidlo ( pekna prezentace ) za skvele ceny... Restauraci doporucuju a urcite ji opet navstivim.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Celkově     
personál 3
prostředí 2
jídlo 2
Na to, že se restaurace prezentuje cenami jídel mezi 225 - 425 Kč a tudíž se snaží budit dojem luxusnosti byl náš zážitek tristní. Ale od začátku, náš rezervovaný stůl byl v přední části tedy téměř pod barem. Hluk cinkajících příborů a sklenic, připravovaných personálem nás velmi rušil. možná, kdyby byl stůl v druhé, oddělené části bylo by to lepší. Jinak celé prostředí je studené bez jakéhokoli náznaku útulnosti. Personál byl vcelku ochotný ale pomalý a neprofesionální, Nápoje v pořádku, obzvlášť pivo plzeň i bernard chutnalo znamenitě. Horší to již bylo s jídlem. Hovězí steak ještě ušel, vepřová panenka také, ale pečený kapr byl katastrofální. Něco tak mastného a i chuťově nepovedeného jsme dlouho nezažili. Po jídle jsme poměrně dlouho museli čekat na odnesení talířů. V restauraci s takovými cenami si představuji číšníka, který neustále pozoruje plac a okamžitě reaguje na na potřeby hostů. Čili pro nás jednoznačný závěr, již nikdy více. Kvapilovi, Mladá Boleslav
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
V teto restauraci jsme byli poprve a radi se nekdy vratime. Jidlo bylo vynikajici, zrovna jsme narazili na zverinove hody. Uvitala bych trosku rychlejsi obsluhu, ale jinak jsme byli moc spokojeni :)
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Na farmu jsme přijeli po doporučení. Asi jsme měli zřejmě smůlu na kuchaře. Jídlo nebylo příliš chutné, ikdyž cena porce 245,-Kč slibovala "pochutnáníčko". Hovězí vývar s obsahem kuřecího masa,moc hovězí nebyl. Taky doba přípravy jídla od objednání 1 hod. a 34min.se nám, ikdyž jsme nikam nespěchali, zdála dosti dlouhá. Přístě asi už NE.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemná restaurace kde se rozhodně stojí za to zastavit. I zkrácené menu kvůli probíhajícím závodům koní bylo excelentní. Obsluha pohotová i na zahrádce jako binus i velmi příjemná.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO