Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 85x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Farma Ptýrov

Farma Ptýrov je moderní jezdecký areál na kraji Českého ráje nedaleko Mnichova Hradiště. Nabízí kvalitní zázemí pro milovníky koní a spoustu dalších aktivit. V průběhu roku pořádá nejrůznější akce a závody na české i mezinárodní úrovni. Můžete si tu zajezdit na koních, dopřát si wellness nebo výborné jídlo.

Součástí areálu je útulná Restaurace Farma Ptýrov specializovaná na moderní českou kuchyni. Inspirují se tu francouzskou Cuisine Nouvelle, která v 60. letech 20. století odstartovala malou kulinářskou revoluci – vsází na lehčí pokrmy, ty nejčerstvější ingredience i hezkou prezentaci jídel, díky které si pochutnají i vaše oči. V restauraci si na své přijdou také milovníci steaků a mezinárodních specialit.

Restauraci Farma Ptýrov vládne pohoda a romantická atmosféra, kterou dokresluje i cihlový krb. Příjemné posezení nabízí zastřešená terasa s výhledem na celý jezdecký areál.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 2
Polévka- domácí silný vývar nebyl v nabídce. Hovězí vyzrálý steak nebyl dobře ochucený a z 15% bylo maso nepoživatelné (tlusté ne ve smyslu tloušťky masa) - tím byl celkový dojem z jídla nevalný. Salátek z rajčat byl velice kyselý (mnoho octa?) - také téměř nepoživatelný. Vaše super klasická svíčková nebyla v nabídce. Vše zachránila opravdu excelentní obsluha. Vzhledem k příležitosti návštěvy Vaší restaurace jsem to nechal být. Jsem zklamán vzhledem k ceně /nižší DPH/ a jinak skvělé pověsti restaurace. V minulosti jsme byli vždy spokojeni. Restauraci mohu doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Restauraci jsme navštívili poprvé, nádherné prostředí , skvěly personál, jen ty steaky jsme již jedli lepší. Ale ostatní jídlo vynikající, pastva pro žaludek i oči.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO