Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 74x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Farma Ptýrov

Farma Ptýrov je moderní jezdecký areál na kraji Českého ráje nedaleko Mnichova Hradiště. Nabízí kvalitní zázemí pro milovníky koní a spoustu dalších aktivit. V průběhu roku pořádá nejrůznější akce a závody na české i mezinárodní úrovni. Můžete si tu zajezdit na koních, dopřát si wellness nebo výborné jídlo.

Součástí areálu je útulná Restaurace Farma Ptýrov specializovaná na moderní českou kuchyni. Inspirují se tu francouzskou Cuisine Nouvelle, která v 60. letech 20. století odstartovala malou kulinářskou revoluci – vsází na lehčí pokrmy, ty nejčerstvější ingredience i hezkou prezentaci jídel, díky které si pochutnají i vaše oči. V restauraci si na své přijdou také milovníci steaků a mezinárodních specialit.

Restauraci Farma Ptýrov vládne pohoda a romantická atmosféra, kterou dokresluje i cihlový krb. Příjemné posezení nabízí zastřešená terasa s výhledem na celý jezdecký areál.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
V teto restauraci jsme byli poprve a radi se nekdy vratime. Jidlo bylo vynikajici, zrovna jsme narazili na zverinove hody. Uvitala bych trosku rychlejsi obsluhu, ale jinak jsme byli moc spokojeni :)
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Na farmu jsme přijeli po doporučení. Asi jsme měli zřejmě smůlu na kuchaře. Jídlo nebylo příliš chutné, ikdyž cena porce 245,-Kč slibovala "pochutnáníčko". Hovězí vývar s obsahem kuřecího masa,moc hovězí nebyl. Taky doba přípravy jídla od objednání 1 hod. a 34min.se nám, ikdyž jsme nikam nespěchali, zdála dosti dlouhá. Přístě asi už NE.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemná restaurace kde se rozhodně stojí za to zastavit. I zkrácené menu kvůli probíhajícím závodům koní bylo excelentní. Obsluha pohotová i na zahrádce jako binus i velmi příjemná.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO