Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 88x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Farma Ptýrov

Farma Ptýrov je moderní jezdecký areál na kraji Českého ráje nedaleko Mnichova Hradiště. Nabízí kvalitní zázemí pro milovníky koní a spoustu dalších aktivit. V průběhu roku pořádá nejrůznější akce a závody na české i mezinárodní úrovni. Můžete si tu zajezdit na koních, dopřát si wellness nebo výborné jídlo.

Součástí areálu je útulná restaurace Farma Ptýrov specializovaná na moderní českou kuchyni. Inspirují se tu francouzskou Cuisine Nouvelle, která v 60. letech 20. století odstartovala malou kulinářskou revoluci – vsází na lehčí pokrmy, ty nejčerstvější ingredience i hezkou prezentaci jídel, díky které si pochutnají i vaše oči. V restauraci si na své přijdou také milovníci steaků a mezinárodních specialit.

Restauraci Farma Ptýrov vládne pohoda a romantická atmosféra, kterou dokresluje i cihlový krb. Příjemné posezení nabízí zastřešená terasa s výhledem na celý jezdecký areál.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Navsteva Ptyrova byla jako uz po nekalikate perfektni. Jako predkrm luxusni pasticka, jako hlavni chod steak a burger a jako dokusek livanecky s malinami. Vse muzu jen vrele doporucit. A k tomu mila a pozorna obsluha.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Z venku okolí krásné, koně, příroda, ale ve vnitř obyčejné. Na jídlo jsme celkem čekali a nenadchlo játra prorostlá a brali jsme je na doporučení obsluhy, která se nás ani moc nevšímala. Jako tábor pro děti super, ale kulinářský zážitek opravdu nečekejte.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Milý personál, vše dobré. Koníci a venkovní i vnitřní dětský koutek velkou výhodou
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO