Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bistro Famagusta

Není to jen další bistro v řadě, není to pouze kavárna, je to freshfood se svou historií. Spolu s hosty vypráví příběh dobrého a svěžího jídla. Celý interiér je koncipován tak, aby se v něm odrážel pocit jednoduchosti a svěžesti. Cílem je, aby se hosté ve Famagustě cítili pohodlně, aby zde chtěli nejen jíst, ale také trávit svůj volný čas. Room je samostatná místnost o patro níž od hlavního ruchu freshfoodu a kavárny, disponuje vlastním barem a obsluhou, je určen pro klidnější provoz.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné spíše studentské bistro se svěžím designem, vhodné rychlý oběd z poledního menu či pracovní setkání. Tzv. rozsypané burrito jsem měla poprvé a doporučuji.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemné bistro v centru, na pracovní oběd prima. Polední menu rychlé a obsluha milá. Prostředí vzdušné a studentské. Polévka dne hrášková s mátou opakovaně výborná.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO