Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 99 % hodnoceno 17x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

FAIRCAFE Restaurant

Místo honosných názvů Vám ve FAIRCAFE Restaurant nabízí chutná, lokální i cizokrajná jídla ze sezónních surovin. Dobré jídlo doplňte o některé z vín, whiskey či rumů a završte kvalitní kávou s domácím dezertem. Užijte si gurmánský zážitek. Dosytosti.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemná restaurace s příjemným personálem a výborným jídlem za dobrý peníz. Velké plus za malé detaily. Servírování kávy také skvělé, po dlouhé době jsem si připomněl, jak vypadá správně naservírované lungo. Návštěvu určitě zopakujeme. Jen tak dál, restaurací jako tahle je málo :)
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
S přítelkyní jsme hledali restauraci, kde strávíme valentýnské "líbánky" a zažijeme gurmánský zážitek. Faircafe Restaurant nás zaujala na první dobrou. Příjemný a útulný interiér, kde převládají uklidňující odstíny bílé a šedé a společenská atmosféra. Ideální podmínky pro zastavení se od běžného shonu v realitě. Všechny starosti opadnou a čas se zastaví pro vaše dobro. Příjemná, vtipná a usměvavá obsluha plná dobroty a pomoci byla prostě k nezaplacení. Mnoho restaurací by si mělo vzít příklad - respekt! Dnes jsme měli valentýnské menu. Papírové podání menu, připravené na míru, bylo velmi originální a následný dáreček (krabička, 3 makaronky uprostřed osázené 4 druhy květin okolo) jako pozornost podniku, navíc vhodně stylizovaný na svátek Valentýna - opravdu zahřálo na srdíčku. Vyrovnané chutě, design i nápad samotných chodů si žádá obrovský potlesk. Navíc... osobní péče samotné manažerky hotelu, paní inženýrky Rousové, před příchodem, bylo velmi pěkné gesto. Jedním slovem - ráj. Splnilo ve všech ohledech. Těšíme se na další brzkou návštěvu. :)
FAIRCAFE Restaurant
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO