Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

FAIRCAFE Restaurant

Místo honosných názvů Vám ve FAIRCAFE Restaurant nabízí chutná, lokální i cizokrajná jídla ze sezónních surovin. Dobré jídlo doplňte o některé z vín, whiskey či rumů a završte kvalitní kávou s domácím dezertem. Užijte si gurmánský zážitek. Dosytosti.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci mají nové podzimní menu, na které jsme byli zvědaví, obsahuje zajímavé kousky. Měli jsme dva předkrmy, dvě hlavní jídla a dezert stejný. Vše bylo vinikající, nebylo co vytknout. Vyzdvihla bych zelí z červené řepy a šípkovou omáčku.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jedním slovem fantastické. Amuse bouche jako pozornost podniku bylo milým přivítáním. králičí paštička s domácím cjlebem, který pečou v restauraci. Hlavní chody naprosto bezchybné a dezert výborný a v restauraci dělaná zmrzlina Maková byla výborná. Velký výběr kvalitních rozlévaných vím. no není co dodat byli jsme moc spokojeni a rozhodně restauraci rádi opět navštívíme.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO