Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 97 % hodnoceno 27x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

FAIRCAFE Restaurant

Místo honosných názvů Vám ve FAIRCAFE Restaurant nabízí chutná, lokální i cizokrajná jídla ze sezónních surovin. Dobré jídlo doplňte o některé z vín, whiskey či rumů a završte kvalitní kávou s domácím dezertem. Užijte si gurmánský zážitek. Dosytosti.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 5
jídlo 2
Do restaurace chodíme pravidelně a vždy jsme nad míru spokojeni. Byli jsme vyzkoušet nový jarní jídelní lístek z kterého jsem si objednala konfitovanou hovězí plec. Pod konfitovaný si představuji maso, které se rozpadá, jen se ho dotknu nožem. Tak tentokrát zklamání, maso bylo tuhé, polovinu jsem z něj vykrájela, protože to nešlo pokousat a jídlo za 295Kč Uf. Vzkázala jsem do kuchyně, ale nebudu mít odvahu si to dát znova. Škoda.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Nemám co vytknout. Všechna jídla předkrmy, hl.jidla i dezerty byly vynikající. V dubnu mění menu na jarní, tak se moc těšíme, co ochutnáme. Doporučuji restauraci vyzkoušet. Výborné jídlo a rozuné ceny.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO