Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pizzeria Casa Mia

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Dobrá restaurace pro setkávání přátel, které potkáte ve městě. Zahrádka je příjemná . Mají celkem dobrou pizzu, která stačí pro dva průměrné jedlíky. Káva je výborná a obsluha ochotná.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Moc hezká restaurace. Ceny jsou příznivé, personál milý a ochotný. O naší rezervaci věděl a usadil nás ke stolu. Moc doporučujeme a určitě se sem rádi vrátíme.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 1
Byli jsme tady poprvé a jsme velmi překvapeni. Čekali jsme jídelnu, ale velmi příjemné prostředí a hlavně super servírky nás překvapily. Dobrý Budvar, jídlo nehodnotím, neměli jsme. Pizzerie stojí za návštěvu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili víceméně náhodou a rozhodně nelitujeme :) Personál milý a ochotný. Výběr jídel pestrý. Ceny příznivé. Prostředí je moc hezké. Doporučujeme!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V restauraci jsme byli pouze na rychlou večeři a nemůžeme si na nic stěžovat. Jídlo výborné, obsluha příjemná a i přes to, že se v ty době v restauraci kouřilo, tak to tam vůbec nebylo cítit a nevadilo nám to :)
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Příjemné posezení na letní zahrádce pod slunečníky za krásného počasí. Obsluha byla velmi příjemná, jídlo vynikající. Na výběr je v poledne z poledního menu nebo z běžného jídelního lístku, takže si každý vybere. Pizza je výborná a tomatová polévka byla absolutně luxusní :)

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO