Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 166x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Excelent Pub Koley

Ať už jste studenty z areálu vysokoškolských kolejí, kteří navštěvujete Vysokou školu chemicko technologickou nebo Vysokou školu ekonomickou, nebo bydlíte přes louku v Kunraticích či na Chodovském sídlišti a nebo projíždíte autem z 1. sjezdu D1 na Kunratickou spojku – čeká Vás prostor, kde je tak trochu všechno jinak.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do tohoto Excelent Pubu chodíme s přáteli velmi rádi. Myslím, že pokud chcete posedět u piva a pokecat si s vašemi kámoši, je tento podnik dobrá volba. Prostory jsou tu příjemné a obsluha taktéž.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Excelent Pub Koley je prostě nejlepší místo, kam s přáteli zajít na pivko. Skvělý milý a vtipný personál, příjemné prostředí, chutné jídlo a dobrá lokalita. Můžeme jen doporučit!
Celkově    
personál 4
prostředí 2
jídlo 1
Tmavé kycovite prostředí se zelenými ledkami opravdu moc nemusím, ale na studentský klub je to asi v pořádku. Burger byl opravdu nedobry a o 60 Kc drazsi nez na jídelním listku. Sem se už vracet nebudu.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO