2 fotky

Everest Indian Restaurant

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Everest Indian Restaurant

Autentická indická restaurace v centru Brna v České republice. Nabízí jak tradiční, tak moderní indickou kuchyni. Široký výběr z jehněčích, kuřecích, krevetových, rybích a vegetariánských kari a hlavních jídel. Předkrmy včetně Poppadums a Pakora's, Bhaji's a indických polévek. Používají Tandoori pec k pečení čerstvých indických chlebů. Nabídnout Vám mohou tradiční indické nápoje včetně mnoha Lassi a indického piva.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 3
  • Prostředí: 3

I přesto, že sem chodíme často a rádi, tak dnes se několik věcí naráz nepovedlo. Objednali jsme si jehněčí, v zápětí se dozvěděli, že ho vůbec nemají, tak jsme zvolili za samá jídla, ale s kuřecím, v mém případě se zatvářili, že ať si dám raději kormu, i přesto, že jsem chtěla původně malai, no a ta korma chutnala velmi podobně jak česká svíčková,, na česnekový naan mi ten česnek zapomněli dát,, chtěla jsem víno bílé,, neměli,, víno červené mi přinesli chlazené a bylo na jeho kyselosti znát, že už ho nějakou dobu chladili. Na závěr nás vykouřili nějakým hodně štiplavě pálícím kouřem očí z kuchyně. Takže za dnešek nic moc, ale kdykoli jindy výborný.

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 4
  • Prostředí: 3

Tuto restauraci jsme navštívili již několikrát, jelikož je naše místní, a rádi se do ní pokaždé vracíme, jelikož je garancí chutné nepálské kuchyně od místní Nepálské rodiny. Pravda, že interiér je stísněnější, ale to mne osobně vůbec nevadí, a zahrádka v letních měsících je velmi příjemná, i když bohužel vzhledem k umístění na hlavní ulici Veveří se musí tento fakt brát v podtaz, ale opět nic, co by mne osobně jakkoli vydilo. Everest velmi ráda doporučím.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace