Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 302x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Etnosvět

Etnosvět restaurace se nachází na Praze 2, jen pár kroků od I.P. Pavlova. Mezinárodní tým pod vedením francouzského šéfkuchaře Anthonyho Kulehsy pro Vás připravuje každý den pestré pokrmy z různých koutů světa. Přes den si můžete vybrat ze tří různých denních menu. Večer máte možnost výběru ze dvou různých konceptů - v designovém suterénu fine diningové à la carte a nebo si v barovém přízemí užít svižnou variabilní kuchyni. Nechybí ani kvalitní nabídka vín či drinků. V případě pěkného počasí je možné posedět i na zahrádce ve vnitrobloku. Pro hosty restaurace jsou přímo před restaurací vyhrazena místa pro parkování. Každý všední den pak můžete zahájit svěží snídaní v bistru, které se nachází hned za rohem od vchodu do restaurace.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Perfection place and food for any occasion....
Restaurace Etnosvět Restaurace Etnosvět Restaurace Etnosvět Restaurace Etnosvět Restaurace Etnosvět
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Krásné prostředí, báječné jídlo, super obsluha, nemám co bych vytkla. Skvělé místo jak na rande, výročí, oslavu narozenin, tak i pracovní večeře. Výhodná je i lokace v centru Prahy.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Ochotný a milý personál, velmi příjemné prostředí, online rezervace a jídlo… vynikající, už přemýšlým o další možné příležitosti, kdy se do Etnosvěta vydat. Děkuji kuchařům i obsluze, za dvě báječné sobotní hodiny. Držím palce, ať se vám daří.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO