Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 439x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Etnosvět

Etnosvět restaurace se nachází na Praze 2, jen pár kroků od I.P. Pavlova. Mezinárodní tým pod vedením francouzského šéfkuchaře Anthonyho Kulehsy pro Vás připravuje každý den pestré pokrmy z různých koutů světa. Přes den si můžete vybrat ze tří různých denních menu. Večer máte možnost výběru ze dvou různých konceptů - v designovém suterénu fine diningové à la carte a nebo si v barovém přízemí užít svižnou variabilní kuchyni. Nechybí ani kvalitní nabídka vín či drinků. V případě pěkného počasí je možné posedět i na zahrádce ve vnitrobloku. Pro hosty restaurace jsou přímo před restaurací vyhrazena místa pro parkování. Každý všední den pak můžete zahájit svěží snídaní v bistru, které se nachází hned za rohem od vchodu do restaurace.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Great food and drinks, especially the main course (mock duck), which was absolutely amazing. Dessert and ice tea were a little sweet for my liking, but that is personal. One of the best vegetarian restaurants I have ever been to. Very inspirational menu. Staff was very friendly and helpful, but since I was on my own and sitting in front of the bar, I felt a bit stared at and uncomfortable.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí skvělé, rezervace proběhla úspěšně, prostě nejlepší restaurace, teď už ani do žádné jiné nechodíme, všechny jídla máte skvělé. Obsluha super, vždy se ptají jestli všechno v pořádku.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO