Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 86x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Estrella

Restaurace Estrella je moderní vegetariánskou restaurací, jejíž kvalita je zaručena především čerstvostí surovin. Můžete zde ochutnat jak české, tak zahraniční speciality bezmasé kuchyně. Na své si přijdou také vegani. K pokrmům vám personál restaurace nabídne kvalitní vína, kávu či čaj. Celý prostor restaurace je nekuřácký. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
V restauraci jsem ochutnala polévku Tom Yum, žluté kari a vegetariánský burger, vše bylo vynikající, obsluha velmi příjemná a prostředí také. Jediné, co mě zklamalo bylo pivo, bylo znát, že si ho tam asi moc lidí nedává a úplně postrádalo jiskru, což byla velká škoda, tím spíš, že se jednalo o pivo Matuška.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pro mě nejpříjemnější překvapení mezi restauracemi poslední doby. Restauraci jsem objevila náhodou a zvolila jako večerní posezení s kamarádem. Nemám jedinou výtku. Jídlo bylo opravdu vynikající a je potřeba říct, že oba máme velmi vybíravý jazýček. Obsluha velmi milá a dodržovala celý večer frekvenci zastavení u našeho stolu. Určitě se brzy vrátím a vyzkouším zase něco jiného. Zatím ráda mohu doporučit polévku tom yum.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Moje asi nejoblíbenější vegetariánská restaurace, která na absolutně minimalistickém prostředí dovede vykouzlit nejen skvělé jídlo, ale také vám úsměv na rtech. Doporučuji.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO