Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

10 fotek
Na mapě

Informace ESSENS Restaurant

Restaurant ESSENS se nachází v samém srdci Jižní Moravy, přímo v objektu klasicistní budovy Chateau de Frontiere / Hraniční zámeček, která je součástí rozlehlého komplexu Lednicko-Valtického areálu zapsaného na Seznamu Světového kulturního dědictví UNESCO.
Jejich hostům nabízí osmichodové degustační menu, které si můžete objednat ve zkrácené čtyř nebo dvouchodové verzi. Snaží se zpracovávat výhradně české a regionální suroviny, některé z nich si v rámci areálu sami pěstují. Cílem Restaurant ESSENS je oslovit ty klienty, kteří vyhledávají styl gastronomie, jehož úkolem není pouze zasytit, ale probudit i ty nejospalejší chuťové pohárky a navodit tak příjemné pocity. Nadstandardní gastronomické zážitky navíc umocňuje malebné a poklidné prostředí zámečku. 


Zaměřujeme se nejvíce na kvalitu a sezónnost surovin, neboť bez dobré a kvalitní suroviny nelze vytvořit chutný pokrm. Pravidelně aktivně vyhledáváme lokální farmáře i výrobce, abychom s nimi mohli navázat spolupráci.


Jsme přesvědčeni, že děláme vše pro to, aby se našim hostům dostalo na stůl pouze a jen to nejlepší, co se v našem kraji urodí a co si v rámci vlastních možností v čistém prostředí lužních lesů sami vypěstujeme.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    5
  • Personál:
    5
  • Prostředí:
    5

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba