Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 108x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Eska

Přehled hodnocení
94% celkově
92% personál
91% prostředí
94% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 79x
4 27x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Do Esky jsme se vydali jako do posledního našeho Ambiente podniku a stejně jako to děláme většinou všude, objednali jsme si degustační menu, abychom mohli ochutnat od všeho trochu. Udělali jsme dobře. Osobně mi nejvíce chutnala fermentovaná pšenice, jelikož mám fermentované potraviny v oblibě. Jejich chleba jako předkrm nás okouzlil natolik, že jsme si odnesli půl bochníku domů.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
jidlo skvostne, kreativni, zajimave, ani ho nebylo malo jako v podobnych podnicich nekdy byva:)) pecene kure s topinamburem a stročkem bezva, chleba s maslem nejlepsi v praze, zemlovka s rumovou penou uzasna
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Naprosto jedinečný zážitek - určitě neotálejte a vyzkoušejte 5chodové menu, jedno jídlo zde ochutnat nestačí. Vše bylo naprosto vynikající a jejich chleba jsme si i odnesli domů. Těším se na další návštěvu!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Měli jsme s přítelkyni výborne menu o 5 chodech s vybranými viny. Servíruje se na společný talíř pro obě osoby. Každý chod i víno doprovázela podrobná informace. Prostředí je spíše industriální s přiznanymi konstrukcnimi prvky. Doporučuji rezervaci předem.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Trosku jsem se zalekla podzimniho listi jako soucasti meho jidla, ale vysledek byl famozni. A hlavne ta slecna, co vede personal, nejradeji bych ji polibila, takove zlaticko!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
restaurace ma velmi prijmeny skandinavsky ladeny vzdusny interier, ktery dobre ladi s podavanym jidlem. z vecerni nabidky jsem ochutnala uzeny tatarak, mohlo ho byt o neco vic :)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Objednal jsem si brambory v popelu s uzenou rybou a kefírovou pěnou, které mi kdosi doporučil. Na první pohled malá porce se ukázala dostatečně sytou, a plnou rafinovaných chutí. Doporučuji proto také.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace na mne působí "skandinávským" dojmem, tak módním v posledních letech. Členitý a jednoduše zařízený interiér, krátký přehledný jídelní lístek, uvolněná (ale nikoliv familiérní) obsluha, prostě místo jídlu zaslíbené. Vyšší ceny, ale do restaurace určitě přijdu znovu. Ochutnejte žemlovku s rumovou pěnou!

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO