Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 143x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Eska

Restaurace Eska s pekárnou, která spojuje staré a nové. Zdánlivě obyčejné suroviny tu kuchaři proměňují k nepoznání kvašením a ohněm a na talíř je servírují v moderní podobě. Restauraci Eska záleží na udržitelnosti, porozumění přírodě a využití každé suroviny od kořene až po listy.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
The ambiance was vey nice and the service at a highh level. Most of the dishes very tasty but the brad was a little burnt. On the contrary, the bread at the Eska bakery was excellent. Overall we enjoyed the experience very much
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Jídlo nehodnotím, je to subjektivní, i když růžové (nedopečené) maso u části porce kuřete jistě není úplně v pořádku. Dojem ze zajímavého prostředí a konceptu restaurace naprosto porazila obsluha. Slečna, která obsluhovala náš stůl, příliš nabízený sortiment neznala a nedokázala ani poradit. Nehledě na to, že se nám ani nesnažila doporučit nějaký apetitiv, víno a už vůbec ne dezert nebo kávu. Deset minut jsme se snažili na sebe upozornit, aby nám alespoň přinesla vodu, když už jsme měli vypitou limonádu. Takže celkový dojem průměrný a nemáme potřebu se vrátit. Klidně a rádi bychom v restauraci utratili 2x tolik peněz, kdyby měl někdo snahu, abychom k tomu měli důvod.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO