Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Klubovna Escobar

Příjemný bar na začátku karlovarské čtvrti Tuhnice se nachází ve 120 let starém sklepě činžovního domu. Nabízí kvalitně ošetřené plzeňské pivo, velky výběr nealkoholických a alkoholických nápojů, zaměřený zejména na rumy ze všech koutů světa. Dobrá muzika, stolní fotbálek a Wi-fii jsou samozřejmostí.  V baru nevaří, nabízí pár barových maličkostí v podobě různých variací zapečené ciabatty, vynikající nakládaný hermelín a tradiční utopence. Jako doplněk samozřejmě chipsy, keksy a čokolády. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Pohodový bar na party s přáteli a nebo jen na pokec. K dispozici je i fotbálek což se mi moc líbí. Byl jsem zde na doporučení kamarádů a moc se mi zde líbilo. Děkuji
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Nedávno mě sem vzali kamarádi na pár drinků a na fotbálek a nebylo to vůbec špatné. Prostředí bylo příjemný a atmosféra pohodová. Doporučím dalším přátelům a ráda sem ještě zajdu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemný bar kde je na výběr z mnoho druhů alkoholu a k tomu nějaké dobroty na zakousnutí. Prostředí se mi velice líbilo a určitě se sem ještě párkrát vrátím. Doporučuji.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO