Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Erhartova cukrárna Vinohrady

Přehled hodnocení
94% celkově
97% personál
87% prostředí
93% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 4x
4 0x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Erhartova cukrárna je na Vinohradské, kousek od Flóry. Nabízí velmi příjemné a útulné prostředí. Káva i zákusky jsou skvělé, personál velmi ochotný. Ceny oproti kavárnám na Flóře podle mě významně nižší.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělé !
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Nádherné dorty, člověk by jedl i jenom očima. Což by byla nejspíš chyba, protože takový čokoládový lanýžový dort je chuťově naprosto vynikající. Určitě doporučuji.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Jako vždy skvělé dorty, neznám v okolí, možná ani v celé Praze, lepší cukrárnu. Zážitek maličko kazí neakceptace platebních karet a mírně stísněné prostředí na sezení.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Tuto cukrárnu malém velmi ráda, nejen personál se chová profesionálně, ale jejich dortíky jsou prostě "úžasné". Velmi často se zde setkáváme s přáteli a je zde malý dětský koutek pro maminky. :)
Celkově   
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nejlepší sladká snídaně, delikatesní zákusky a dorty mají prostě tady. Velmi ráda se sem vracím, protože zde najdu setrvávající kvalitu a velmi milý personál. Objendávala jsem větší množství na poslední chvíli a ani v tom nebyl problém.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Hezká kavárna/cukrárna na Vinohradech. Příjemné prostředí, ale stolečky strašně u sebe, takže pokud je plno, koncertujete i se sousedy. Ceny vyšší, hlavně dorty jsou na váhu, takže cena, která vypadá příznivě je po zvážení úplně jinde. Jinak personál bez problému, ale trvalo vše dlouho. Hezký dětský koutek v oddělené části.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Kopie Erhartovy cukrárny z letenského náměstí. Stejně kvalitní, ne tak zaplněné. Bohužel neberou karty, jinak najisto jedna z nejlepších cukráren v Praze. Doporučuji čokoládový dort s čokoládovými lanýži.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Dobry podnik. Velmi prijemne prostredi. Dobra obsluha, ale jidlo se nenosi na stul. Kvalitni jidlo a dobre piti. Cena je rozumna a odpovida kvalite. Celkove prijemny zazitek, doporucuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Erhartova cukrárna na pražských Vinohradech je opravdu kvalitní cukrárnou, kterých je v Praze opravdu málo. Velky vyber kvalitních a hlavně chutných dortů Vás překvapí. Jen se nedivte, že tato cukrárna prodává porce na váhu! Předejdete tak překvapení při placení.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO