Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 12x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Erhartova cukrárna Vinohrady

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prijemna kavarna, byva hodne plno, takze je lepsi rezervace, jinak clovek musi pocitat i s cekanim na stolecek, dortiky luxusni (podle toho i spis vyssi cena), ocenuji hraci koutek pro deti (u neho jsou asi 3 stolecky, v zadni casti kavarny)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do této cukrárny chodím rád, je příjemná, co se týká cen i obsluhy, káva i zákusky jsou skvělé. Oproti kavárnám v nákupních centrech hezčí, příjemnější. Před kavárnou na Vinohradské jde obvykle bez velkých problémů zaparkovat na hodinách.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Erhartova cukrárna je na Vinohradské, kousek od Flóry. Nabízí velmi příjemné a útulné prostředí. Káva i zákusky jsou skvělé, personál velmi ochotný. Ceny oproti kavárnám na Flóře podle mě významně nižší.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělé !
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Nádherné dorty, člověk by jedl i jenom očima. Což by byla nejspíš chyba, protože takový čokoládový lanýžový dort je chuťově naprosto vynikající. Určitě doporučuji.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Jako vždy skvělé dorty, neznám v okolí, možná ani v celé Praze, lepší cukrárnu. Zážitek maličko kazí neakceptace platebních karet a mírně stísněné prostředí na sezení.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Tuto cukrárnu malém velmi ráda, nejen personál se chová profesionálně, ale jejich dortíky jsou prostě "úžasné". Velmi často se zde setkáváme s přáteli a je zde malý dětský koutek pro maminky. :)
Celkově   
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nejlepší sladká snídaně, delikatesní zákusky a dorty mají prostě tady. Velmi ráda se sem vracím, protože zde najdu setrvávající kvalitu a velmi milý personál. Objendávala jsem větší množství na poslední chvíli a ani v tom nebyl problém.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Hezká kavárna/cukrárna na Vinohradech. Příjemné prostředí, ale stolečky strašně u sebe, takže pokud je plno, koncertujete i se sousedy. Ceny vyšší, hlavně dorty jsou na váhu, takže cena, která vypadá příznivě je po zvážení úplně jinde. Jinak personál bez problému, ale trvalo vše dlouho. Hezký dětský koutek v oddělené části.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Kopie Erhartovy cukrárny z letenského náměstí. Stejně kvalitní, ne tak zaplněné. Bohužel neberou karty, jinak najisto jedna z nejlepších cukráren v Praze. Doporučuji čokoládový dort s čokoládovými lanýži.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO