Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Erhartova cukrárna Vinohrady

V květnu 2012 nově otevřená Erhartova cukrárna se nachází na rušné Vinohradské třídě  v krásném funkcionalistickém domě od významného architekta Aloise Krofty. V interiéru se majitelé snažili zachovat čistý funkcionalistický styl. Jestli se to povedlo, přijďte posoudit sami. Vyrábí tu exkluzivní svatební dorty, dětské dorty, speciální firemní dorty atd. Dorty vyrábí jen z kvalitních surovin bez „éček“.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Jako vždy skvělé dorty, neznám v okolí, možná ani v celé Praze, lepší cukrárnu. Zážitek maličko kazí neakceptace platebních karet a mírně stísněné prostředí na sezení.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Tuto cukrárnu malém velmi ráda, nejen personál se chová profesionálně, ale jejich dortíky jsou prostě "úžasné". Velmi často se zde setkáváme s přáteli a je zde malý dětský koutek pro maminky. :)
Celkově   
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nejlepší sladká snídaně, delikatesní zákusky a dorty mají prostě tady. Velmi ráda se sem vracím, protože zde najdu setrvávající kvalitu a velmi milý personál. Objendávala jsem větší množství na poslední chvíli a ani v tom nebyl problém.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO