Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale podnik rezervace nepřijímá. Zkuste štěstí, určitě se zde pro Vás nějaké místo najde. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Erhartova cukrárna Letná

Stylová cukrárna a kavárna s tradicí od roku 1937. Z prvotřídních surovin pro Vás vyrobí na míru cokoliv budete chtít. Svatební dorty, dětské dorty, speciální a firemní dorty, přes 20 druhů dortů dle vlastních receptur, svatební koláčky, čokoládové bonbony a pralinky, bábovku, kokosky, laskonky, kremrole atd. atd.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Tentokráte jsme zde slavily narozeniny s bublinkami. Velmi dobrá káva servírovaná s konvičkou horké vody na dolití, napěněným mlékem a vodou na zapití. Škoda, že Restu sem nezajišťuje rezervace. Obsluha za pultem před hosty stále něco pojídá, velmi nepříjemné.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Eerhartova cukrárna je velmi příjemná. Milý personál, hezké prostředí, jen někdy moc lidí a velmi hlučno, hlavně pokud sedíte v první místnosti. Dorty dobré, ale pouue na váhu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Erhartovu cukrárnu navštěvujeme rády. Je zde milý personál a dobré dortíky, bohužel v poněkud vyšší cenové hladině. Dá se zde posedět u dobré kávy i kvalitního vina.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO