Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Erawan

Restaurace Erawan je tu proto, aby vám přinesla autentický zážitek z thajské kuchyně. Nabízí autentické pokrmy, které naleznete v restauracích, barech i domovech po celém Thajsku. Vyzkoušejte jídlo tak, jak má být správně připraveno v souladu s thajskou kulturou a zvyky, nebo si zavzpomínejte na některou z vašich cest do „země úsměvů“. Vše je připravenou profesionální rukou kuchaře Khamteum Keosouvannasan, původem z Thajska, který má 20tiletou praxi v oblasti gastronomie. 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo bylo dobré, prostředí příjemné, obsluha milá, ale měli nový jídelní lístek, kde byl poměrně malý výběr nealkoholických nápojů a celkem vysoká cena piva...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme zde na obede a spokojenost. Oproti predchozimu rezimu, kdy bylo pouze jedno jidlo v poledni nabidce, jsou nyni na vyber ctyri hlavni chody a dve polevky.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO