Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 21x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Enzian

Restaurace v původním krkonošském stylu nabízí dlouholetou tradici, která se nese v duchu typické české kuchyně se zaměřením na pokrmy horalů zdejšího kraje. Opomenuta není ani současná mezinárodní gastronomie. Příjemné posezení nabízí zastřešená terasa vybavená nábytkem v koloniálním stylu a krbem. Grilované a uzené speciality si zde hosté mohou objednávat po celý rok. Nově otevřený Night Bar s krbem pak skýtá soukromí a stylovou atmosféru. V případě zájmu možnost rezervovat si celý bar. V útulné restauraci Enzian na vás dýchne rodinná atmosféra, která v kombinaci s vynikajícím kulinářským uměním vytváří nezapomenutelný zážitek. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naše druhá návštěva v této restauraci a opět naprostá spokojenost! Skvěle prostředí, příjemná obsluha a jídlo - skvělý gastronomický zážitek! Tuto restauraci rozhodne doporučujeme navštívit! Děkujeme:-)
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace určite stojí za to, ale nejakym nedopatřením ta námi objednána rezervace přes Restu vůbec do podniku nedorazila a oni o nas vůbec nevěděli!!!! Tímto chválil restauraci, ze se přesto o nas postarali a negativně hodnotíme Restu!! :((((
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO